Podolski ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Podolski ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Hemen bitmiş gibi gaza gelmeyin.Resmiyet kazansın sonra sevinelim

Lukas+Podolski+Germany+v+Australia+Group+2010+Ak54fKyMRg8l.jpg

#10 ;)

Şu işe bak. Biz neyle uğraşıyoruz fener neyle uğraşıyor. :)

İnşallah en kısa zamanda sonuçlanır.Hem Podolski hem de bir tane iyi bir forvet/forvet arkası alıp yabancı transferini bitirelim.Uzadıkça belirsizlik arttıkça takıma zararı dokunuyor.

Ardanın son 2 yıldaki leş performansından sonra podolski hagi etkisi yaratır sol kanatta.Oyun zekası hagiyle karşılaştırılamaz tabiki ama şutlarıyla hagiden enstantaneler sunar :D

Şu borsaya görüşme bildirimi oldumu artık çok kıllanıyorum.Ne zaman kapa bildirsek o transferde bir sorun çıkıyor.Umarım bu sefer olur.Podolski alabilecegimiz kanatlar içinde en iyisi çünkü.

Şunu söylemek istiyorum. Forlan ve Reyes mecburiyetten bildirildi çünkü elimizi kolumuzu sallaya sallaya gittik. Fabianoyu Fatih Terim açıkladı kulüpler bazında görüşme olduğu için mecburiyetten bildirdik. Keitayı son saniyede kulübü şerefsizlik yapmasa almıştık.Eğer herşeyde anlaşıldıysa Podolski gelir..Fırsatım olsa uçağa bindirir kaçırırım Podolski yi ya neyse :D Taraftar baskısı önemli orada.Köln küçük kulüp.Zaten 1 adam veriyorlardı milli takıma o da gitti :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt