Podolski, Kuba'yı İkna Etmeye Çalışıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski, Kuba'yı İkna Etmeye Çalışıyor!

Şampiyon yapar bizi eğer sakatlanmazsa.

Tempo olarak ligin üzerinde bir isim.

Adı geçenlerden bir de Kranevitter bu etkiyi yapar.

Hocam Kranevitter'i kaç kere seyredip yorumladığını merak ettim :)

Atletico'nun Kranevitter'i vereceğini sanmam, Diego Simeone geleceğe dönük aldırdı takıma, baya da uğraştı o ve bir iki başka genç çocuk için. Önümüzdeki 1-2 senede takıma monte edeceklerini düşünüyorum. Hoş, Simeone'nin elinde Oliver Torres vardı, Oliver Torres'i oynatmadı bir türlü ve takımdan ayrılacak. Aslında öyle bir oyuncu bize çağ atlatır ama maddiyatını karşılayamayız sanırım, gelmek isteyip istemeyeceğinden emin diilim. Dortmund alacaktı baya da para verecekti, sonra olmadı neden bilmiyorum.

Kuba'yı ben çok isterim, ancak Sinan'ın önünün kesilmesini istemem. Gelgelelim Kuba'yı Klopp'un arada sağbek de oynattığı oluyordu, bazen önde bazen arkada oynayacaksa başımın üstüne. veya 3-4-3 oynayacaksak orta 4'lünün sağı için ideal.

Kuba iyi bir kontra oyuncusu, Tuchel kendi oyunu için uygun bulmayıp takım dışına itti, onun yerine Miki ve genç oyuncuları monte etti.

Mikitaryan Man United'a gidiyor, buna rağmen Tuchel Kuba yerine genç oyuncuları monte edecek gibi duruyor. Kuba iyidir ben severim, o kalitede adamların bize gelmesine sevinirim, sadece mantalite farkına dikkat çektim. Sinan'ı kazanalım, yedekte oturmasın devamlı oynasın.

Son düzenleme:
Sen almancısın nasıl topcu şu anda
Gecen sene konusunu acmistim foruma alalim diye. Gerek disiplini, istegi, hizi ve golcülügü olsun tam aradigimiz adam.
Sampiyonada cok iyi oynuyor zaten su ana kadar. Eger alabilme imkanimiz varsa, mükemmel olur.
Gomez gibi Fiorentina'da tutturamadi ama bizde cok is yapar %100.
Dortmund'un ihtiyaci yok, istersek aliriz bence.

Sakatliklar olmasa zaten hala Dortmund da oynardi bu adam. Kuba, Piczcek ve Lewandowski ile Dortmund bayagi bir Polonyali taraftar kazanmisti. Kuba tabi diger ikiliye göre 3 sene daha önce gelmisti yanilmiyorsam.

Dortmund da 2018'e kadar kontrati var daha Kuba'nin, Fiorentina parayi basip alir eger satin alma opsiyonu varsa.

En son ihtiyacimiz olan bolge
Once bi forvet bulsunlar eli ayagi duzgun
Orta sahadaki deligi kapatsinlar
Sonra baksinlar Kubaya felan

LG-P920 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ofansı madar defansı da iyi bi kanat oyuncusu. Öncelikli aranan mevki gibi durmasa da alınsa büyük fark yaratır.

D5803 cihazımdan gönderildi

Podolski ve Kuba yi kanatlara monte edip Yasin ve Sinan i da rotasyonda kullandin mi eksiksiz bir kanat rotasyonumuz olurdu. Tabi Bruma yi satip kaynak yaratmak gerekebilir bu durumda.
Her turlu isterim bende Kuba nin gelmesini. Sakatlik durumuna iyi dikkat edilmeli tabiki.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Üst Alt