Podolski Sessizliğini Bozdu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski Sessizliğini Bozdu!

podolski_galatasaray_sevinc_04122015B.jpg

Lukas Podolski'nin Galatasaray'daki geleceği belirsizliğini korurken, Hürriyet Gazetesi Galatasaray Muhabiri Ali Naci Küçük’ün paylaştığı haber, gündeme bomba gibi düştü.

Sarı kırmızılı takımın basın sözcüsü-yönetici Levent Nazifoğlu’nun "Biz gitmesini istemiyoruz ama o gitmek istiyor. Yapabileceğimiz bir şey yok" dediği Lukas Podolski, 5 gol attığı Erzincanspor kupa maçı sonrası Galatasaray’ı takip eden basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Alman yıldız, takımda kalmak istediğini belirtti.

Geleceği hakkında ne olacağını bilmediğini belirten Podolski, "Burada mutluyum, Galatasaray’daki performansım iyi. Benim gitmek istediğim ve bu yönde direttiğim haberlerini takip ediyorum. Bunlar kesinlikle doğru değil. Galatasaray’dan ayrılmak gibi bir düşüncem yok" dedi.

Podolski Sessizliğini Bozdu!

Abicim takimdaki dengeyi boyle mi koruyacaksiniz. Oyunculari mutlu edin uzmeyin lan bu nasil yonetim. Cebimize para girsin diye yaptiklari sey kalmadi ya, transfer mransfer istemiyoruz lan.

Adamin instagramdaki paylasimlarindan mutlu oldugu belli zaten Nazifoglu zorla yollamak istiyor

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adami yollamak icin yalan söylüyorlar,bu adam maclara nasil motive olsun ?

Nazif cuneyt cakir'a laf atacagina takimla ilgilensin,podolski kafa olarak karabuk macinda degilde

Dün demiştim işte haklı çıktım bu adam gitmek istemiyor , aynı burak'a yapılan mobbing buna da yapılıyor.Bütün mutsuzluğu da bu yüzden .

Üst Alt