Podolski, Top Toplayıcı Çocuğu Eliyle İtti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski, Top Toplayıcı Çocuğu Eliyle İtti!

Net şerefsizliktir. Sana bu kulüp sadece top diye milyonları ödemiyor. Sozia sorumluk ve örnek olman için bukadar para kazanıyorsun. Tamam orada taraftarın ilk yanına gitmek isyeye bilirsin de o çocuğuda öyle aşağalayıcı şekilde itemez hemde tüm kameralar seni çekiyorken. Çocuğuda yazık kim bilir ne durumda pisolojiği.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Bi kaç güne kalmaz, çocukla olan fotosunu instagram da paylaşır.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

podolski'den st olmaz diyoruz 2 yıldır. karakteri zaten belli tartısmıyorum bile.

gönderin ve komple bir st alın artık. hatta 2 st.

yapılan yanlıştır ama anlık bir harekettir bunun üzerinden linç kampanyası başlatmaya gerek yok.

Bizde tepkiler kişiye veya kişinin düşüncesine göre değiştiği için burada itmesi dert edinen bazı insanlar biraz ötede 5-6 futbolcunun 1 gazeteciyi dövmesine ses çıkarmaz. Sorsan Volkan adam gibi adamdır, Poldi karaktersizdir.

podolski'ye geldiğinden beri pek ısınamadım. Yaptığı bi çok davranış samimiyetsiz geliyor.

Çocuk ayrıca kabahatlidir ne yapcan şunlarla fotograf çektirip.

podolski'ye geldiğinden beri pek ısınamadım. Yaptığı bi çok davranış samimiyetsiz geliyor.

Çocuk ayrıca kabahatlidir ne yapcan şunlarla fotograf çektirip.

yildiz namina paye verilip onlar gozunde para kapisi ve ikinci sinif ulkede bu sekilde hissetmeleri normaldir

bu ulkede hala rvp , sneijder , podolski veya bir cogu ismiyle para kazaniyor , adam gibi cikip diyemiyor ki seyirci "baska hatalar bir yana ama siz de cok oldunuz"

sogusleyip gidiyorlar , onu goren yerliler de bizim basimiz kel mi diyerek onlar da beterini yapiyorlar

ne zaman bir haber kupurunde "dunya yildizi , sambaci , tangocu" ibaresi gorsem eyvah gitti paralar diyorum

Üst Alt