Podolski transferinin şifresi ‘İndirim’


Benayoun’un Arsenal’e transfer olmasının ardından Adnan Öztürk, başkan Ünal Aysal’ı arayarak Podolski’yle tekrar görüşmelere başlayacağını söyledi.

2a753podolski12121212.jpgHaberin devamı için tıklayın! - GSC Portal
 
Cevap: Podolski tansferinin şifresi ‘İndirim’Almanya Ligi'nde devre arasına 12-13 maç kaldı zaten. Verin Podolski'yi, devre arasında verdiğimiz parayla takviye yaparsınız.
 
Cevap: Podolski transferinin şifresi ‘İndirim’Köln Podolski'yi verirse küme düşmeyi göze almış kadar olur bu riski göze almayacaklarını düşünüyorum.
 
Cevap: Podolski transferinin şifresi ‘İndirim’Bu saatten sonra olacağına pek ihtimal vermiyorum ama keşke olsa kaymaklı ekmek kadayıfı olur.
 
Cevap: Podolski transferinin şifresi ‘İndirim’avrupada transfer dönemi gitti... adamlar Poldi yi satarsa Poldi nin yerine adamda alamazlar.. yani sonuç olarak transfer yattı...
 
Cevap: Podolski transferinin şifresi ‘İndirim’Habere göre 1.5 milyon Euro artış yüzünden transferden vazgeçilmiş .Avrupa da transfer sezonu bitti herkes bi takımla anlaştı biz şu saatten sonra ya klüp bulamamış ortada kalmış bi adam getirecez yada parayı bastırıp olması gerekeni yapıcaz.Hala Galatasaray için çok ufak miktarların hesabını yapıyorsak bir sorun var demektir..
 
Üst Alt