Podolski Yerine Castro! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski Yerine Castro!

''Alpay Asma kişisinin'' vs gibi tarzlar agresiflik içermiyorsa nazarınızda sıkıntı yok.

Burada atom parçalamıyoruz. Bir haber sitesi, veyahut kritik bir rol oynayan konumuz yok.

ADI ÜSTÜNDE ''FORUM'' : Olma ihtimali olan veya olmuş hamleleri tartışmak, fikir paylaşımında bulunmak amaç. Uslüp bakımından sıkıntı olmadıkça fikirlere de karışılmıyor.

Sonuç olarak gergin bir şekilde değil gayet sakin biçimde ''haberin doğru olduğuna inanmıyorum, ama bu yönetimden de beklenmeyecek bir şey değil'' diyerek de geçiştirebiliriz. Şahsen ben öyle yapardım.

O lafı yanlış anlamışsınız herhangi bir konuşma olmadı daha önce bundan ötürü yazmıştım,Forumda böyle hitap ettiğim kişiler oldu herkese göre değişiyor tabi tepkiler.

Allah şahidimdir, bu tek hücreliler sürüsü şayet transfer yapmış olmak için yurt icinden bir tane daha transfer yaparlarsa, yapanın yedi sülalesine ana avrat küfürü basıp gidicem. Engel ban ihraç umurumda değil. Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın tek hücreli amipler ordusu.

Allah belani versin Dursun.

Türk olmayan, yabanci olup da Türkiye ile alakasi olmayan alinan adamlara bakalim:

Sightorsson - müzmin sakat cikti oynamadan gitti, eren ne kadar iyise arkasinda bekleyecek adam aldilar
Großkreutz - kontratini yetistiremediler oynamadan gitti. alternatif olur, her yerde oynuyor diye aldilar.
Carole - ucuz scout transferi. tellesi satmayi basaramasalardi yedek olacakti.
Linnes - ucuz scout transferi. sabri oynasin diye yapilmis bir transfer.
Denayer - yarim sene kiralikti. alternatif olsun diye alindi.
Rodriguez - bonservissiz alindi. alternatif olsun diye alindi.
Rodrigues - yunan liginden geldi.
de jong - transferin son günü geldi.
podolski - bit pazarligi yapildi.

Görüldügü üzere dogrudan ilk 11 oynar niyetiyle alinan Podolski, Jong ve son olarak Rodrigues disinda hicbir oyuncu yok. Rodrigues konusunda bile emin degiliz gerci. Yasin'i oynatmaya kalkabilirler.

Dursun geldigi günden beri Türkiye Ligi'nden sacma sapan adamlari doldurup kadroyu sisirmekten baska bir ise yaramadi.

Ünal Aysal'in biraktigi kadronun üstüne 2-3 oyuncu ekleyebildi bilmem kac transfer döneminde.

Üst Alt