Podolski Yerine Castro! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski Yerine Castro!

Kasımpaşa çöplüğüne döndü takım.Donku aldık yetmedi ereni aldık.Yetmedi titi ve castro haberleri çıkmaya başladı.Birde podolskiye karşı bu transfer olursa podolskiyi çok ararız.

Haha geçtiğimiz aylarda transfer nöbetinde yazmıştım bizimkiler sözleşmesi bitiyor Castro'yu alır diye.Bu arada başlıkta Podolski yerine denmiş ama haber metininde Podolski'nin adı geçmiyor?

Siz bizimle taşşşşşşş ... Taş mı atmaya çalışıyorsunuz ulan bize?

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdi öncelikle şunu söyleyeyiim. Böyle birşey olursa muhtemelen forumun büyük bölümü ceza alır. :D

İkincisi ulan bu adamın Podolski ile ne alakası var la. Komikmi.

Alpay Asma kişisinin uydurduğu haberlerden birisine benziyor haberi kendisi yazmış gibi birçok bu tip konu gördüm bunların amacı nedir?

Hakan Delikanli kisisinin fake hesabı olabilitesi yüksek üyelikleri deşifre edebilmek.

Kaçamak cevap veriyorsun gerçekleri söyledim diye hemende tersledin,bu Castro iddiası nerdeyse hiçbir yerde geçmiyor geçende bu tip bir haber görmüştüm senin haberin olarak yine herhangi bir kaynak olmadan kendin yazmışsın gibi bir haber ve gayette gündem dışı isimlerle ilgili yazılıyor buna rağmen haklı gibi konuşmuşsun ayrıca benim H.Delikanlı olmadığımı sen dahil herkes biliyordur boşuna uğraşma

Kaçamak cevap veriyorsun gerçekleri söyledim diye hemende tersledin,bu Castro iddiası nerdeyse hiçbir yerde geçmiyor geçende bu tip bir haber görmüştüm senin haberin olarak yine herhangi bir kaynak olmadan kendin yazmışsın gibi bir haber ve gayette gündem dışı isimlerle ilgili yazılıyor buna rağmen haklı gibi konuşmuşsun ayrıca benim H.Delikanlı olmadığımı sen dahil herkes biliyordur boşuna uğraşma

Sosyal medya (sözlük, twitter vs) takip ederek haber açmamın bir kötü yanı yok gerçeği istiyorsan.

Burada birbirimize saracağımıza bu hamlelerin benzerlerini (Donk, Eren vs) yapan yönetime çekmek ve ihtimalini düşük gördüğümüz bir çok skandalın bu yönetim döneminde gerçekleştiğini bildiğimden de olmaz denilenlerin olabileceğini öngörmek zor değil.

Son olarak da bu dedikodu seviyesinde haberler ülke de , forumlarda daha fazla hit alıyor.

Sosyal medya (sözlük, twitter vs) takip ederek haber açmamın bir kötü yanı yok gerçeği istiyorsan.

Burada birbirimize saracağımıza bu hamlelerin benzerlerini (Donk, Eren vs) yapan yönetime çekmek ve ihtimalini düşük gördüğümüz bir çok skandalın bu yönetim döneminde gerçekleştiğini bildiğimden de olmaz denilenlerin olabileceğini öngörmek zor değil.

Son olarak da bu dedikodu seviyesinde haberler ülke de , forumlarda daha fazla hit alıyor.
Sosyal Medyayada okeyimde cidden bir tane bile Castro haberi görmediğim için bu habere biraz şaşırdım tabiki alacak potansiyelleri olabilir ona lafım yok ama biraz körü körüne haber olarak gördüm bunu bir eleştiri olarak almanız gerektiğini düşünüyorum kırıcı bir şey yoktu

Sosyal Medyayada okeyimde cidden bir tane bile Castro haberi görmediğim için bu habere biraz şaşırdım tabiki alacak potansiyelleri olabilir ona lafım yok ama biraz körü körüne haber olarak gördüm bunu bir eleştiri olarak almanız gerektiğini düşünüyorum kırıcı bir şey yoktu

''Alpay Asma kişisinin'' vs gibi tarzlar agresiflik içermiyorsa nazarınızda sıkıntı yok.

Burada atom parçalamıyoruz. Bir haber sitesi, veyahut kritik bir rol oynayan konumuz yok.

ADI ÜSTÜNDE ''FORUM'' : Olma ihtimali olan veya olmuş hamleleri tartışmak, fikir paylaşımında bulunmak amaç. Uslüp bakımından sıkıntı olmadıkça fikirlere de karışılmıyor.

Sonuç olarak gergin bir şekilde değil gayet sakin biçimde ''haberin doğru olduğuna inanmıyorum, ama bu yönetimden de beklenmeyecek bir şey değil'' diyerek de geçiştirebiliriz. Şahsen ben öyle yapardım.

Üst Alt