Podolski'den Yasin Öztekin Açıklaması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski'den Yasin Öztekin Açıklaması!

podolski-yasin-830x398.jpg

Podolski, Yasin ile saha içinde yaşadıkları pozisyon hakkında açıklamalarda bulundu. Yasin ile aralarında bir problem olmadığını söyleyen Podolski, maç içerisinde böyle duygusal anların olabildiğini belirtti.

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Lukas Podolski, Bursaspor ile berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalardan bulundu. 1-1’lik beraberliğin kendileri için çok kötü bir sonuç olduğunu söyleyen golcü futbolcu, “Maç berabere bittiğinde ya da puan kaybettiğinizde diğer şeylerin bir önemi olmuyor. Son haftalarda daha fazla pozisyon bulduk ancak bugün biraz şanssızdık.” ifadelerini kullandı.

Karşılaşmanın 81. dakikasında Yasin Öztekin ile yaşadığı tartışma hakkında da konuşan Podolski, “Yasin ile herhangi bir problemim yok. Maç içerisinde duygusal anlar olabiliyor. Soyunma odasında Yasin ile konuştum zaten. Aramızda herhangi bir sorun yok.” sözleriyle takım arkadaşıyla aralarında bir problem olmadığını belirtti.

Podolski’den Yasin Öztekin Açıklaması!

Poldi senden söyle bir aciklama beklerdim.... """" Yasin bencil, karaktersiz, beceriksiz, egoist, irkci kendini bir halt sanan , takimi zerre düsünmeyen sadece kendine oynayan yeteneksiz bir oyuncu, onun bu tavirlarina sinirlenip tokadi basacaktim ama kirmizi kart görüp takim arkadaslarimi yalniz birakmak istemedigim icin kendime hakim oldum ama onu disarad gördügüm an tekme tokat girecegim"""

Podolski guzel bir dovseydi kimse sesini cikaramazdi orada.

Yasin'in eli armut mu topluyor Tuncay? O da çarpardı 1-2 tane. Ayrıca Yasin yerden birden kalkınca Podolski'nin sessiz sessiz olay yerinden gidişi de güzeldi. Baya söylendi Yasin arkasından. Dövecek adam olsa orada döner "ne diyon sen" derdi. Podolski de az çakal değil. Hemen sıvıştı oradan :)

Ama genel olarak bakarsak ben de aynı fikirdeyim. Vurmasa da sarsması lazımdı Yasin'i. Kendine gelmesi için.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yasin'in eli armut mu topluyor Tuncay? O da çarpardı 1-2 tane. Ayrıca Yasin yerden birden kalkınca Podolski'nin sessiz sessiz olay yerinden gidişi de güzeldi. Baya söylendi Yasin arkasından. Dövecek adam olsa orada döner "ne diyon sen" derdi. Podolski de az çakal değil. Hemen sıvıştı oradan :)

Ama genel olarak bakarsak ben de aynı fikirdeyim. Vurmasa da sarsması lazımdı Yasin'i. Kendine gelmesi için.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yasin'e bir koysa birdaha kalkamazda neyse. Podolski sadece efendiligini korudu birsey yapmadi. :D

bu yerlilerden yazın kurtulmamız lazım yoksa gene sözleşme uzatma zam falan olursa gene kanserli günler beklio bizi yazın

Üst Alt