Polat Basın Toplantısı Düzenledi l Seçim Tarihi Belli Oldu: 14 Mayıs 2011 - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat Basın Toplantısı Düzenledi l Seçim Tarihi Belli Oldu: 14 Mayıs 2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Polat Basın Toplnatısı Düzenliyor l Seçim Tarihi Belli Oldu: 7 Mayıs 2011

14 mayısa kadar kaç rekor daha kırarız acaba??

Cevap: Polat Basın Toplnatısı Düzenliyor l Seçim Tarihi Belli Oldu: 14 Mayıs 2011

lig ne zaman bitiyor ALLAH aşkına?

Cevap: Polat Basın Toplnatısı Düzenliyor l Ntvspor

levent tüzemen yalakasıda orada..ne geldiyse bu şakşakçılardan geldi zaten bu klübün baiına..

Cevap: Polat Basın Toplnatısı Düzenliyor l Seçim Tarihi Belli Oldu: 14 Mayıs 2011

:happynew::happynew::happynew::happynew::happynew:

Adnan Polat: "Çoğunluk sağlanamayacağı için seçim 14 Mayıs'ta olacak."

Geç yaw daha yeni yönetim gelicek yeni Td yeni futbolcular , sezona baya bi hazırlıksız giricez :(

yarın mı olacaktı seçim

7 mayis'ta cogunluk saglanamayacagi ne malum yahu?

Zaten sonucu belli bir seçim olacağı için, hemen hemen tüm hazırlıklarını yapmış bir yönetim gelicektir yani 14 mayıs çok geç ama zaten seçilmeden bir çok konu çözülmüş olacaktır.

14 mayısı isteyen başkan değil arkadaşlar kendisine gelen talep bu adaylar böyle istiyor

Belirli bir süre sonrasına alması gerekiyordu zaten. Bence böylesi daha iyi daha fazla aday çıkabilir, yönetim kurulu üzerinde de daha çok düşünülebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt