Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum"

Cevap: Divan Kurulu Toplantısı Canlı l Ntvspor

Mukerrem Tascıoglu'nun kımsenın secımle getırdıgımız ınsanları kolundan tutup kapının onune koymaya hakkı yoktur sozlerı salonda alkıs aldı

bu kim ya?

eskifutbolculara793dff70793581a4by.jpg

mesut yılmaz döneminin bakanlarından

Polat'a sayacam şimdi.

Senin düşüncen o.Benim ki farklı.Bende diyorum ki bana göre en kötü başkanlardan birisi Faruk Süren.Tek pozitif yanı o yönetim kadrosunu kurması.

Tarihinde tek 4 kere üst üste onun döneminde şampiyon olduk

Türk futbol tarihinin avrupadaki tek kupası onun döneminde geldi

Ve en kötü başkanlarından,iyisini merak ediyorum

Neyse ne söylesemne senin fikrim,nede sen ne söylesen benim

Gelişmeleri merakla bekliyoruz

gokmen ozdemir yazmıs twitterda ayrıca simdi ligtvde muhabir kız baglandı soyledi

ntvspor yayini neden kesti?bu iste de mi Sayin Polat'in parmagi var, ne kadar gereksiz is varsa, üstesinden geliyor, ama önemli isleri yüzüne bulastiriyor bizim BÜYÜK baskan polat

ya arkadas ben bu GStv ye her ay para veriyorum ama takımımın divan kurulu toplantısını ntvspor ve ligtv arasında gidip gelerek takip ediyorum.. hey allahım yaa..

Adnan Polat istifa etmeli!"

Galatasaray Kulübü mart ayı olağan divan kurulu toplantısı başladı. Mali kongre öncesinde Adnan Polat ve muhalefet karşı karşıya geldi!

Divan toplantısında ilk olarak İnan Kıraç konuştu. Kıraç'ın söylemlerinden kısaca satırbaşları ise şu şekilde:

* "Adnan Öztürk ve Faruk Süren'e birleşmelerini önerdim"

* "Adnan Polat'ın yaptığı iyi işler var ama artık yoruldu, başkanlığı bırakmalıdır"

* "Borçlara karşı verilen teminat beni endişelendiriyor. Bu 1 milyar 114 milyon dolardır"

* "Avrupa'ya çıkamayan, ligde 11. sırada olan ve ligde ilk dörde giremeyeceği kesinleşen bir yapıyı idare etmek zordur"

* "Galatasaray'ın ipotek edilmemiş hiçbir geliri kalmamıştır"

Galatasaray'ın eski başkanlarından Faruk Süren, kulüpteki yönetim zaafiyetine dikkat çekerek Adnan Polat'a yüklendi. İşte Süren'in sözlerinden satırbaşları...

* "Başkanlığı terkettiğimden beri ikinci kez kürsüye çıkıyorum"

* "Sadece futbol takımından değil; temsil anlamında ve politikalardan dolayı memnun değiliz. Galatasaray yelkenlerini rüzgara göre ayarlıyor. Halbuki Galatasaray yelkenlerini hedeflerine göre ayarlamalı"

* "Bizim meselemiz şahıslarla değil. Mesele tüm Galatasaray'ın arzu edilen, bizim geleneksel tutumuzu sergileyen ve başarıya giden bir politikanın izlenmesi"

* "Galatasaray'da bölünmeler oldu. Başkan, ikinci başkan olarak belirlediği Mehmet Helvacı ile anlaşamıyor. Bu tablo sizce Galatasaray'ı ileride sportif ve mali anlamda başarıya götürebilir mi?"

* "Galatasaray'da bir yönetim zaafiyeti vardır. Bunu da yönetim ve başkan çözecektir."

* "Başkanın yeniden bir yönetim için karar alması gerekiyor. Bu oluşuma yeni kişiler de katılabilir"

Sert eleştiriler değil,küfür kısaltmaları,tahrik içeren mesajlar,hakaret içeren ( defol vs..) vs.. yorumlar editleniyor.

ntvspor yayini neden kesti?bu iste de mi Sayin Polat'in parmagi var, ne kadar gereksiz is varsa, üstesinden geliyor, ama önemli isleri yüzüne bulastiriyor bizim BÜYÜK baskan polat]

Tam tersi,İnan Kıraç ve Faruk Süren gibi muhalefetlerin konuşmalarını yayınladı ama Mukerrem Tascıoglu'nun yönetimi destekleyici konuşmasını yayınlamadı Ntvspor :)

ya arkadas ben bu GStv ye her ay para veriyorum ama takımımın divan kurulu toplantısını ntvspor ve ligtv arasında gidip gelerek takip ediyorum.. hey allahım yaa..

Adnan Polat konuşmaya başlayınca bağlanırlar Özcan.Bende de Gstv var ama yayın yok.Eleştirileri yayınlamıyorar herhalde.

Adnan Polat istifa etmeli!"

Galatasaray Kulübü mart ayı olağan divan kurulu toplantısı başladı. Mali kongre öncesinde Adnan Polat ve muhalefet karşı karşıya geldi!

Divan toplantısında ilk olarak İnan Kıraç konuştu. Kıraç'ın söylemlerinden kısaca satırbaşları ise şu şekilde:

* "Adnan Öztürk ve Faruk Süren'e birleşmelerini önerdim"

* "Adnan Polat'ın yaptığı iyi işler var ama artık yoruldu, başkanlığı bırakmalıdır"

* "Borçlara karşı verilen teminat beni endişelendiriyor. Bu 1 milyar 114 milyon dolardır"

* "Avrupa'ya çıkamayan, ligde 11. sırada olan ve ligde ilk dörde giremeyeceği kesinleşen bir yapıyı idare etmek zordur"

* "Galatasaray'ın ipotek edilmemiş hiçbir geliri kalmamıştır"

Galatasaray'ın eski başkanlarından Faruk Süren, kulüpteki yönetim zaafiyetine dikkat çekerek Adnan Polat'a yüklendi. İşte Süren'in sözlerinden satırbaşları...

* "Başkanlığı terkettiğimden beri ikinci kez kürsüye çıkıyorum"

* "Sadece futbol takımından değil; temsil anlamında ve politikalardan dolayı memnun değiliz. Galatasaray yelkenlerini rüzgara göre ayarlıyor. Halbuki Galatasaray yelkenlerini hedeflerine göre ayarlamalı"

* "Bizim meselemiz şahıslarla değil. Mesele tüm Galatasaray'ın arzu edilen, bizim geleneksel tutumuzu sergileyen ve başarıya giden bir politikanın izlenmesi"

* "Galatasaray'da bölünmeler oldu. Başkan, ikinci başkan olarak belirlediği Mehmet Helvacı ile anlaşamıyor. Bu tablo sizce Galatasaray'ı ileride sportif ve mali anlamda başarıya götürebilir mi?"

* "Galatasaray'da bir yönetim zaafiyeti vardır. Bunu da yönetim ve başkan çözecektir."

* "Başkanın yeniden bir yönetim için karar alması gerekiyor. Bu oluşuma yeni kişiler de katılabilir"

bunlarin hepsi burada paylasildi, lütfen mesaj kirliligine biraz dikkat edelim, burayi böyle mesajlarla kirletmeyelim.

O öncedendi. Artik hem bjk hemde fb cok para harcamaya basladi transfere. Bu durumda kafa kafaya oynamamiz cok zor.

Para olmadan olurmu Necati.Ama camia biraz kenetlenme başlasa,bi hava yakalasak

Trabzon ne para harcadı,hem merak etme şartlar ne olursa olsun iyi oyuncu alıcak para bulunur

Tam tersi,İnan Kıraç ve Faruk Süren gibi muhalefetlerin konuşmalarını yayınladı ama Mukerrem Tascıoglu'nun yönetimi destekleyici konuşmasını yayınlamadı Ntvspor :)

demek istedigim, yayini kestirtti ki kendi konustugu andaki tepkiyi tüm Galatasaraylilar görmesin.Öyle bir tahmin yürütmüstüm, ama diger bir arkadas polat konustugu an baglanir diyor, bakalim.

Bir sene daha katlanacağız arkadaşlar, Adnan Polat'ın niyeti kulübü yönetmek değil çıkarlarını korumak. Seneye de bu seneden farksız olmayacak zira o kıt futbol bilgisiyle yine takımı kendi kurmaya çalışacaktır, sonuç yine hüsran olacaktır. O değilde Fener bu iki yılda şampiyon olursa bizim açımızdan sinir bozucu bir durum olur.

Bu yönetimin başarılı olacağına inanan insalar Allah aşkına bana da bir iki teselli edici laf edinde içim kan ağlamasın. Lütfen doğru yapılmış bir iş gösterin bana, valla bir yıl uyusam sonra uyansam Adnan Polat gitmiş olsa, bende olacakların hiçbirisini görmesem o kadar güzel olur ki.

Adnan Polat' ı gerçekten tebrik etmek lazım. Tek başına tüm camianın kabusu oldu, gitmem de gitmem diyor...Ne duayen, ne taraftar, ne kongre üyeleri..Hiç bir şey umrunda değil; sen neymisşin be koltuk...

Para olmadan olurmu Necati.Ama camia biraz kenetlenme başlasa,bi hava yakalasak

Trabzon ne para harcadı,hem merak etme şartlar ne olursa olsun iyi oyuncu alıcak para bulunur

Haklisin. Ama bu kenetlenme isi bu yönetimle kesinlikle olmaz. Suanda yönetimde olan kimse Polat'a güvenmiyordur.

Üst Alt