Polat: "Seçim 2012'de olacak!" - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: "Seçim 2012'de olacak!"

Cevap: Polat: "Seçim 2012'de olacak!"

2000 tane imzayı toplamakla, 2000 tane imzayı noter onaylı toplamak arasında büyük fark var. Çünkü herkes kalkıp zahmet edip "hadi notere gidelim, imza atalım" demez. Kaldı ki, 3000 falan çok zor. Diyorum ya, bu adamların yarısı bu ülkede bile yaşamıyordur. Emekli olmuş geziyor mu, yoksa iş için sürekli ve süreksiz yurt dışında mı ya da ne bileyim imza atsa bile kongreye gelebilecek mi belli değil. Bu imza işi zor iş bana göre, ha olursa helal olsun. Yapan büyük iş yapmıştır derim.

notere gitmek nedir yahu

orayi bilmiyorum ama burada notere saatlik para verir kiralarsin istersen eminim oradada olur

adamlari toplayip noteri adamlara goturursun bir hamlede 10 kisi yaparsin

bak size sylim boyle birsey olursa sasirmayin yarin

noter gelmis olabilir salonun cikisinda

notere gitme diye birsey olmayabilir kafanizdaki gibi

tv deki cekilislerde noter binasindami yapiliyor?

milleti biyerlerde toplamaya bakar

yarinki kongrede cok guzel ortam bu is icin:)

ibra oncesi boyle konusmak zorunda

bak goreceksiniz ibra sonrasi soylemler 180 derece nasil donuyor

ne diyecekti ibra oncesi

imzadan korkuyorum diyip ibrayi bile riskemi atacakti

Anlatamadım ben olayı. Sen bir savaşta düşmanının elinde son silah olarak tabanca mı bırakmak istersin yoksa çakı mı? çakı dan korkmadığın için çakı kalsın istersin dimi. Polat'ta seçim kararı almayacağını açıklayarak muhalefetin elinde sadece imza kozunu bıraktı. Çünkü imza toplayarak bişey yapamayacaklarını düşünüyor. Bu arada ibra olacağından da emin demek ki

Anlatamadım ben olayı. Sen bir savaşta düşmanının elinde son silah olarak tabanca mı bırakmak istersin yoksa çakı mı? çakı dan korkmadığın için çakı kalsın istersin dimi. Polat'ta seçim kararı almayacağını açıklayarak muhalefetin elinde sadece imza kozunu bıraktı. Çünkü imza toplayarak bişey yapamayacaklarını düşünüyor. Bu arada ibra olacağından da emin demek ki

yarin gorecegiz ben oyle dusunmuyorum

bu adam savasi kaybetti bence

diyorki ben adamin silahina yuklensem elimdeki cakidan olurum

cakisina yuklesem hic olmazsa belki o anlik (kursunu yiyene kadar) kazanirim yada yaralarim onun beni yaraladigi kadar

pokerde all-in diye tabir ettigimiz

yada rest diye tabir ettigimiz olay

yani senin teorinde polatin elinde silahmi var cakimi var acaba bu lafi ederken

bence caki bile yok

Abi noter falan filan olmaz ya. Olur mu? Bence olmaz. En son Divan toplantısında Polat'ın yanında olan bir sürü üye vardı. Alkışladılar falan. Biz burda taraftar gözüyle bakıyoruz duruma ama Helvacı denen şahsiyet dün yine çıkıp bu sefer Aysal hakkında atıp tuttu. Bu adamın konuşması Polat'a güç kazandırıyor. Belki haklıdır Helvacı ama üyeler demek ki kulübü karıştıran bu adammış diyerek Polat'a sahip çıkıyorlar. Bunu İnan Kıraç'ta yapmıştı. Bence yarın Polat'a sahip çıkarlar. İbra edilir. İmza olayından da cacık olmaz.

notere gitmek nedir yahu

orayi bilmiyorum ama burada notere saatlik para verir kiralarsin istersen eminim oradada olur

adamlari toplayip noteri adamlara goturursun bir hamlede 10 kisi yaparsin

bak size sylim boyle birsey olursa sasirmayin yarin

noter gelmis olabilir salonun cikisinda

notere gitme diye birsey olmayabilir kafanizdaki gibi

Lafın gelişi yahu notere gitmek.:D Vekalet verirsin de yaparsın o işi. Hepsinin avukatı vs. var. Gerekli işlerde vekalet verilmiştir de o adamlara. Ben olayın prosedüründen bahsediyorum. Zor iş aga zor iş.:)

Lafın gelişi yahu notere gitmek.:D Vekalet verirsin de yaparsın o işi. Hepsinin avukatı vs. var. Gerekli işlerde vekalet verilmiştir de o adamlara. Ben olayın prosedüründen bahsediyorum. Zor iş aga zor iş.:)

GS baskanligi buyuk bir mevki hocam

bu prosedur o makami isteyen insan icin zor degil

ama gerekte kalmayacak

polat ibra sonrasi konusmalari degisen bir adam olacak

Abi noter falan filan olmaz ya. Olur mu? Bence olmaz. En son Divan toplantısında Polat'ın yanında olan bir sürü üye vardı. Alkışladılar falan. Biz burda taraftar gözüyle bakıyoruz duruma ama Helvacı denen şahsiyet dün yine çıkıp bu sefer Aysal hakkında atıp tuttu. Bu adamın konuşması Polat'a güç kazandırıyor. Belki haklıdır Helvacı ama üyeler demek ki kulübü karıştıran bu adammış diyerek Polat'a sahip çıkıyorlar. Bunu İnan Kıraç'ta yapmıştı. Bence yarın Polat'a sahip çıkarlar. İbra edilir. İmza olayından da cacık olmaz.

o zaman fener gibi son anda kaybetcegime hic yarista olmam diyen bir mahlukat varken bende tenis sporuna geri donerim:)

Yahu Inan Kirac bile imza atmak bize yakismaz diyor :) Kim gider imza atar noter huzurunda? Bu isi basaracak tek adam var o da Inan Kirac. O üyeleri imza atmaya tesvik edebilir. Ama öyle bir niyeti bile yok. Galatasaray´a yakismaz diyor. Imza olayi fos yani. Yarin konusmacilarin büyük bölümü secim baskisi yaparsa eger, Polat secim karari alabilir. Yok yine entel entel konusup yagcilik yaparlarsa hicbirsey olmaz. Polat Baskanlik yapmaya devam eder.

Yahu Inan Kirac bile imza atmak bize yakismaz diyor :) Kim gider imza atar noter huzurunda? Bu isi basaracak tek adam var o da Inan Kirac. O üyeleri imza atmaya tesvik edebilir. Ama öyle bir niyeti bile yok. Galatasaray´a yakismaz diyor. Imza olayi fos yani. Yarin konusmacilarin büyük bölümü secim baskisi yaparsa eger, Polat secim karari alabilir. Yok yine entel entel konusup yagcilik yaparlarsa hicbirsey olmaz. Polat Baskanlik yapmaya devam eder.

inan kiracin destekledigi ozturk bugun imza attim herkesde atsin dedi:)

inan kiraci geciniz derim ben size

telegolden sonra onu takanlarin sayisi cok azaldi emin olun

yarin gorecegiz ben oyle dusunmuyorum

bu adam savasi kaybetti bence

diyorki ben adamin silahina yuklensem elimdeki cakidan olurum

cakisina yuklesem hic olmazsa belki o anlik (kursunu yiyene kadar) kazanirim yada yaralarim onun beni yaraladigi kadar

pokerde all-in diye tabir ettigimiz

yada rest diye tabir ettigimiz olay

yani senin teorinde polatin elinde silahmi var cakimi var acaba bu lafi ederken

bence caki bile yok

Serdar Adnan Polat dedi ki. Öyle bekliyonuz seçim kararı almamı ama almıyorum kardeşim dedi. Elinizden geleni ardınıza koymayın dedi. Bu durumda ellerinden gelecek 2 şey var. Ya ibra etmeyecekler, ya da imza toplayacaklar. İkisinden de korkmuyor Polat. Ama senin dediğinde doğru. Rest çekti yani. Muhalefet bu resti görmek istiyo ama bence beceremeyecekler. Seninle yine şu konuda ayrılıyoruz. se yarın muhalefeti güçlü görüyorsun, ben de o kadar güçlü olduklarını sanmıyorum. Çünkü hata yapıp duruyorlar. İnan Kıraç ve Helvacı örneği gibi.

GS baskanligi buyuk bir mevki hocam

bu prosedur o makami isteyen insan icin zor degil

ama gerekte kalmayacak

polat ibra sonrasi konusmalari degisen bir adam olacak

Değişen bir adam olmayacak, konuşma hakkı doğacak. Çünkü o da görecek ki herkes onu ibra ettiği için destekliyor. Arkasında durduğunu görecek herkesin. Yani asıl o zaman susan Adnan Polat, şu an konuşanlara gereken cevabı verecek.

acik acik soyluyorum reisler su tartismamiza katilan herkes adnan polatdan daha zeki

kalibimi basarim:)

Değişen bir adam olmayacak, konuşma hakkı doğacak. Çünkü o da görecek ki herkes onu ibra ettiği için destekliyor. Arkasında durduğunu görecek herkesin. Yani asıl o zaman susan Adnan Polat, şu an konuşanlara gereken cevabı verecek.

tam tersi yumusayacak

secime gidecek sonuc ne olursa olsun

artik cakisida kalmayacak cunku

ama rakibin elinde silah kalacak cakiyi feda etmis olacak

o zaman fener gibi son anda kaybetcegime hic yarista olmam diyen bir mahlukat varken bende tenis sporuna geri donerim:)

Serdar baştan söyleyeyim Polat'ı savunmuyorum ama Polat böyle demedi. Başka bişey dedi. Ntv denen fener yalakası kanal bunu böyle yazdı. Bi arkadaşta foruma koydu. Vatan Akşam ve Hürriyet te başka bişey yazıyo.

Polat eğer imzalardan korksaydı, dün seçim olmayacak şeklinde açıklama yapmazdı. Çünkü muhalefetin elinde kalan tek koz imza toplamak. Polat imza olayından tırsıyo olsaydı böyle bir açıklama yapmazdı. Tırsıyo olsaydı açıklamanın şu anda olduğu gibi muhalefeti harekete geçireceğini bilirdi. Demek ki imza olayını ciddiye almıyor.

Yönetim kurulu öyle bir süpriz yaparki onu ibra etmeyerek görürüm ben onu 106 yıllık tarihimizde ibra edilmeyen yönetim olmadıysa herşeyin bir ilki olur diyerek bu saçma geleneğe son verilmeli.Klübü 1 yılda 250 milyon dolar zarar ettirse polat demekki yönetimi ibra edecekler eyyyyyyy kongre üyeleri siz kuklamısınız orda ne işe yararsınız eğer gerçek Galatasaray'lıysanız ve klübün dahada dibe vurmasını istemiyorsanız ibra etmeyin.106 yıl ibra edilmeyen yönetim olmadı diye klübü bataklığın içine atmayın Herşeyin bir ilki vardır.Bu yönetimle Ligde tarihimizde görülmeyecek kadar fazla yenilgi aldık tarihimizde bir ilk oldu.Galatasaray'ın 106 yıllık tarihinde yönetim olarak tarihe bu yönetim en başarısız yönetim olarak geçmedimi geçti.En çok teknik direktör değiştirerek bir sezonda 3 teknik direktör değiştirerek tarihe bu yönetim geçmedimi geçti.Şimdide bir ilk olmalı 106 yıllık tarihimizde ibra olmayan yönetim olmamasına rağmen 2011 yılında bu yönetim ibra olmamalı ve tarihe Galatasaray'ın en kötü başkanı ve tarihteki ibra edilmeyen tek yönetim olarak resmen tarihe geçmelidir.Herşeyin bir ilki elbet olacak olmak zorundadır.Bu saçma geleneğe 106 yıllık tarihinde takımı bataklığa doğru hızla ilerleyen bir başkanı ibra etmeyerek bozmalı ve yeni yönetim ve başkanla tekrar yükselişe geçmelidir geçmek zorundadır.Kongre üyelerini göreve çağarıyorum.Galatasaray'ın bu en kritik ve gelecek 10 yılını şekillendirecek olan bu kongrede ibra etmeyerek görevini en güzel şekilde yerine getirmelidir.

Üst Alt