Polat'ın adamları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat'ın adamları

Cevap: Polat'ın adamları

Eğer Arda'yı istedikleri doğru ise, Arda bir miktar para ile Essien'i alabiliriz. Yekta ve Sabri gibi şuan için 2 tane iyi kalite yerli var. Geri kalanını da, ayarlamak lazım tabi. Hatta ben Çağlar'dan da umutluyum. Ama Gökhan İnler, Hamit, Selçuk tarzı bir adam lazım Türk.

Essien sakatlıktan belini doğrultamayan bir adam.

Arda Galatasaray'da kalsın diye uğraşacağımıza göndermek için uğraşıyoruz.

Bu sene ve geçen sene 2. devre Arda'sız Galatasaray'ın, Arda'sız milli takımın hali ortada. Bi biz salak Galatasaray taraftarı göremiyoruz bunu.

Ayrıca Essien o kariyerinden sonra topallamak için bile Türkiye Ligi'ne gelmez.

Essien de gelsin tam olsun. Hemen bir kadro yapalim.

Sabri-----Chivu-----Mexes----Caglar

---------Essien-------Inler------------

...............Benayoun.....................

Kolou....................................Arda.

....................Drogba....................

Edit: Chivu ve Mexes'i fazla bilmiyorum fakat cok iyi diyorlar øyleyse iyilerdir herhalde :)

Ligin başlamasına gerek yokki? bu adamları aldıktan sonra yani:)

Son Dakika bilgilerine göre Adnan Sezgin Chealse ile GALATASARAY.I takas yolu ile değiştirmede büyük ölçüde anlaşmış . :D

Hayırlı olsun iyi takım. :D

Eğer Arda'yı istedikleri doğru ise, Arda bir miktar para ile Essien'i alabiliriz. Yekta ve Sabri gibi şuan için 2 tane iyi kalite yerli var. Geri kalanını da, ayarlamak lazım tabi. Hatta ben Çağlar'dan da umutluyum. Ama Gökhan İnler, Hamit, Selçuk tarzı bir adam lazım Türk.

Hocam Essien konusunda ciddi olduğunu düşünmüyorum :) Essien parayla satın alabileceğin futbolculardan değil :)

Bazı arkadaşları anlamakta zorluk ve güçlük çekiyorum.Essien kötü oyuncu diil,iyi bir oyuncu Essien.Neden istenmiyor ben anlamıyor.

Aslında çok imkansız transferler değiler ama hepsini bikerede alabilirmiyiz bu yönetim varkan imkansız bence gelse gelse Benayoun gelebilir oda bu sezon sakat,o yüzden Sezgin kapar sezon sonu onu :D

Üst Alt