Polat'tan yıldız transfer müjdesi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat'tan yıldız transfer müjdesi

Cevap: Polat'tan yıldız transfer müjdesi

Herhangi bir duyum falan değil, ancak şunu net bir şekilde söylemek istiyorum ki bu yaz Galatasaray çok çok büyük ihtimalle Robinho'yu bonservisi ile birlikte alacaktır. TT Arena için Adnan Polat'ın ``Dünya Çapında Bir Yıldız´´ sözü var, bu isim hem ekonomik olarak makul, hemde yaşlı olmayacak, bu kriterlere şu an için en uygun isim şüphesiz ROBINHO'dur.

ManC de tutunamaması ve bununla beraber şu an Brezilya liginde ``kiralık´´ oynaması onu çıkışa geçmek için yeniden Avrupa'ya döndürecek ve ``Banko ilk 11'de oynayabileceği´´ bir takıma katılmaya yöneltecektir.

Haldun Üstünel ne yapar eder, yazın Robinho'ya Galatasaray formasını giydirir, ben bunu bilir bunu söylerim.

Robinho inşallah gelmez. Sirk cambazı bence. Fizik guc yok, sımarık, son vurus zayıf, paracı ve kendini dunyanın en iyi oyuncusu sanan biri. TSL'de ezilir. Ezilsin ezilmesin Baros olmadıgı zaman uc forvet oynayamaz. Yanlış tipte bir forvet secimi olur. G.Saray'ın sadece goz boyamak maksatlı bir hamlesi olur ki, ne Polat ne de Ustunel mantıksız populizm yapmaz.

Hamit ya da Nuri transferi Robinho transferinden cok cok daha degerli ve onemlidir. Bence daha buyuk bombadır.

Bırakın şu hamiti artık ya nuri veya gökhan inler bizim için daha yararlı olur...

Herhangi bir duyum falan değil, ancak şunu net bir şekilde söylemek istiyorum ki bu yaz Galatasaray çok çok büyük ihtimalle Robinho'yu bonservisi ile birlikte alacaktır. TT Arena için Adnan Polat'ın ``Dünya Çapında Bir Yıldız´´ sözü var, bu isim hem ekonomik olarak makul, hemde yaşlı olmayacak, bu kriterlere şu an için en uygun isim şüphesiz ROBINHO'dur.

ManC de tutunamaması ve bununla beraber şu an Brezilya liginde ``kiralık´´ oynaması onu çıkışa geçmek için yeniden Avrupa'ya döndürecek ve ``Banko ilk 11'de oynayabileceği´´ bir takıma katılmaya yöneltecektir.

Haldun Üstünel ne yapar eder, yazın Robinho'ya Galatasaray formasını giydirir, ben bunu bilir bunu söylerim.

Sende Robinhonun bonservis bedeli ne kadardir su anda?

Bence bonservisini 15 milyona baglar Haldun üstünel kendisinede senelik 3.5 milyon veririz olur bu is.

robinho takım içi dengeleri bozar huzursuzluk yaratır yeni bir lincoln olur yetenekli ama problemli şahsen gelmesini istemem

Hamit Aski nedendir bilmiyorum!

Adam iyi IDI! ama daha iylerini alabiliriz! Hamit bugün berbat ötesi oynadi! Robben hasta iken sans verildi, cok kötü kullandi!

Gelmesini istedigim tek oyuncu Nuri dir! Elano´nun yanina cuk oturur!! Dortmund avrupaya kalmaz ise gelme olasiligi yüksektir! Onun icin abiler, dua edelim de Dortmund seneye avrupada oynamasin! :D

Nuri gelse keşke ah ah. Ancak Avrupa'yı sallayacak bir adam değil Nuri bence başka biri için planlar var ve o da yabancı olacak.

Hamit ve Nuri harika olur ;)

Ayrıca yabancı transferine aklıma ermiyor artık.. Ve Türkiye'de bu sene tüm yabancı transferleri gölgede bırakacak bir isim gelecek diye tahmin edebiliyorum ancak..;)

Hmmm...

Meraklandım Bak...

Yabancı Zor bir ihtimal...

Biri Gio'nun Bonservisi olabilir...

diğeri Jo giderse...

Kaliteli bir isim Tabiki Yabancılardan...

Yerlilerden Hamit ve Nuri Süper...=))

Robinho inşallah gelmez. Sirk cambazı bence. Fizik guc yok, sımarık, son vurus zayıf, paracı ve kendini dunyanın en iyi oyuncusu sanan biri. TSL'de ezilir. Ezilsin ezilmesin Baros olmadıgı zaman uc forvet oynayamaz. Yanlış tipte bir forvet secimi olur. G.Saray'ın sadece goz boyamak maksatlı bir hamlesi olur ki, ne Polat ne de Ustunel mantıksız populizm yapmaz.

Bu dediklerinize katılmıyorum pek. Şu yazdığınızı gören Robinho'yu bilmeden birisi adamı iğrenç bir futbolcu zannedecek ama öyle değil aslen. Muhteşem bir futbolcu. Yaptıkları ortada, kalitesi ortada.

Ayrıca bence de Nuri veya Gökhan / Hamit transferleri Robinho'dan çok daha yararlı olur ama Robinho'dan bahsediyoruz ben hala geleceğini zannetmiyorum adam ne yaşlı ne de başka sorunları var 26 veya 27 yaşında benim bildiğim futbolun en olgun zamanları yani.

Bence dünya üzerinde en yetenekli 10 futbolcu arasına kesinlikle girer ve hala geleceğini de zannetmiyorum. Şuanda dünya üzerinde her kulüpte çatır çatır oynar Robinho.

Ama harbi inanamıyorum ya Robinho'dan bahsediyoruz ve istemiyoruz hadi bakalım daha neler göreceğiz :D ?

su güney amerikalilardan nezaman vaz gececegiz?

adamlar canlari isteyince oynuyor! bize yaramiyorlar!

cok pahalilar!

Bu dediklerinize katılmıyorum pek. Şu yazdığınızı gören Robinho'yu bilmeden birisi adamı iğrenç bir futbolcu zannedecek ama öyle değil aslen. Muhteşem bir futbolcu. Yaptıkları ortada, kalitesi ortada.

Ayrıca bence de Nuri veya Gökhan / Hamit transferleri Robinho'dan çok daha yararlı olur ama Robinho'dan bahsediyoruz ben hala geleceğini zannetmiyorum adam ne yaşlı ne de başka sorunları var 26 veya 27 yaşında benim bildiğim futbolun en olgun zamanları yani.

Bence dünya üzerinde en yetenekli 10 futbolcu arasına kesinlikle girer ve hala geleceğini de zannetmiyorum. Şuanda dünya üzerinde her kulüpte çatır çatır oynar Robinho.

Ama harbi inanamıyorum ya Robinho'dan bahsediyoruz ve istemiyoruz hadi bakalım daha neler göreceğiz :D ?

Robinho'nun istenmemesi kalitesinden degil. Kalitesiyle dunyanin en iyi oyuncularindan biri ama, Lincoln'a benzerligi var. Gelirse baska bir sikinti veren oyuncumuz daha olur diye dusunuyorum. Lincoln kalitesizmiydi ki? Gecen sezonun baslarinda ortada Alex malex birakmamisti. dedigim gibi iste kafa yapisinin kotu olmasi ne kendisine ne bize fayda getirdi. gerci para kazandi fazlasiyla. :) Robinho'nun boyle olacagini dusunuyorum sahsen.

Üst Alt