Polat'tan yıldız transfer müjdesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat'tan yıldız transfer müjdesi

Cevap: Polat'tan yıldız transfer müjdesi

ofansif bir adam gelcek kesin..şöle küflenmiş ama galatasarayda parlıcak biri gelir.hagi popescu taffarel gibi.

Henry imkansız değil. Ama daha şimdiden transfer bombası müjdesi verilmez ki. Ben çok doğru olduğunu sanmıyorum

Eto´o olabilir mi ? İnterde çok mutlu değil ve istenileni veremiyor . Mourinho genelde Miito - Pandev ikilisini tercih ediyor ve Rijkaard´ında eski öğrencisi olmasıda bir etken

mehmet şenol şifreyi 12-16-22 olarak vermiş 12 henry nin no su 22 hamit 16 kim bilmiyorum nuri şahin in forma no su kaç

Size söyleyim, Henry.

Bu mesajımı da not alın zamanı gelince yüzüme vurabilirsiniz :D

Bu isim %90 Robinho dostlar :)

Yıkılır zaten o isimle ortalık ama yine söylüyoruz aşkımız kişilere değil renklere . Arkandayız ADNAN POLAT ALEMDAR!

Yahu ne Robinho'su ne Henry'si.:eek:Hitzlsperger'i alalım başka transfer istemem.:asd:Tam aradığımız,ihtiyacımız olan futbolcu.

Yahu ne Robinho'su ne Henry'si.:eek:Hitzlsperger'i alalım başka transfer istemem.:asd:Tam aradığımız,ihtiyacımız olan futbolcu.

Şu senin imzandaki adamı alalım; başka hiç bir şey istemem. Hayran olduğum tek Alman futbolcu. Harika bir adam. Müthiş.

Maçı hatırlamıyorum ama ceza alanından bir hücumu savuşturduktan sonra karşı ceza alanına kadar boş koşup gelen pası kalleciyle bereber içeri sokmuştu. Ve Alman takımından oraya koşan tek adamdı.

Üst Alt