Porto Maçı 11'imiz! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Porto Maçı 11'imiz!

Neden Sevilla ve Molde kariyerlerini işin içine katıyorsunuz? Biz bu seneden bahsediyoruz ve Mariano bu sene bitik. Anlamayacak bir şey yok bunda. Linnes ilk 11'de olsun, Mariano yedekte banko olsun. Artık ayıp diyorum ben hocaya da. Neyse anlaşamıyoruz biz sizinle.

Oyun vizyonu baska bisey. Mariano ile Linnes oyun vizyonlari olarak karsilastirilamaz. Popescu ile Bulent Korkmaz gibi. Enerji ve serrlik sana bazi maclarda fayda saglar bazi maclarda ise oyun vizyonu seni kazandirir.

Dedigim gibi hoca tercihi anormal bir durum yok. Mariano sacmalarsa ilk degisiklik o olur.

Besiktas macinda oldugu gibi yine 3-5-2 bekliyorum

Ahmet yerine Donk oynuyor,selcuk yerine badou ve onyekuru’nun yerine ise Rodrigues

Linnesin hakkının yendiğine katılıyorum. Takımda savaşçı oyuncu eksikliği zaten var oda bunu bir nebze kapatıyordu. Sık sık 2 li oyunlar yapıyordu. Mariano bunu yapmıyor pek. Bu seneki temposu da zaten geçen seneki gibi değil. Bakacaz artık..

Affedersin sigara böregi yiyorum su an. Daha pek sinirlenmedim karnimi doyurdugum icin, muhtemelen yarim saat sonra mac baslayinca sinirler tepetaklak olacaktir.
Eren'i görünce sinirlenirdim. Artık normal karşılıyorum. 2 farkla geriye düşünce hemen kapatıyorun maçları. Rize maçını izlemedim bile ilk 15-20 dk hariç. Maçı alamayacağımız belliydi. Bugün belki şansa 1 puan alırız. Bence yenilgi daha olası.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2 maç kaldı sabredin Erene

Ayrıca Linnes yerine Ömer falan oynamıyor bu yorumlar çok saçma Mariaona sakat değilse her türlü oynar.

Mariano'nun daha kaliteli olmasına lafımız yokta fizik gücünün yerlerde olduğunu ve özellikle defansif olarak çok zayıf kaldığını görememeniz enteresan. Adamın kanadından maç başı 20 orta geliyor. Çok ilerizekalısınız her pozisyonda suçu stoperlere yıkıyorsunuz da Ozan'ın yaptırdığı penaltılar hep bu adamın tarafından. Bek defans yapamadıktan sonra zıçmışım hücum etkinliğine. Belhanda çok koşuyor demekle aynı şey. 10 numara adam gol-asist yapmıyor koşuyor diye övülüyor: ) Komik.

5 sene evvel juventus karsisinda derdimiz umuttu , simdi de eren

Bu tip adamlardan , agir konusmak istemiyorum ama asalaklardan kulup kurtulmadikca hasbel kader sampiyon kontenjanindan lige girip son maca sonunculuk riski ile cikar

Bu tip adamlara bu markayi emanet eden yonetim ve teknik adamlar da tebrigi hakediyor sanirim !!!

14,629 mesajının 14,529'u bomboştur muhtemelen. Keşke senin gibi boş zamanım olsa da oturup istatistiğini çıkarsam mesajlarının, şimdi sadece varsayımda bulunuyorum.
Keske burda hocalik yapacağına biraz avrupa futbolunu takip etseydin bugune kadar. Kimin daha iyi oyuncu olduğu çok net. Linnese gidip sen daha iyisin desen Kıçıyla guler tahminen.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt