Poyraz Karayel - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Poyraz Karayel

63518f9c160587571e8ff3a064c07e1f.jpg

-ötesi yok

asiri gonderme var son bolumlerde
zaten dizinin basinda ilk kez hayal urunu falan filan yazdi
dizimizi bitirirlerse sasirmam dostlar ;)

Mutluluk ; masallarda hikayenin sonuna denk düşen mutluluk, gerçek hayatta baş tarafta tercih edidiğinden gerçek insanların başına da gerçek acılar geldiğinden ayrıca mutlu insanların çok sıkıcı insanlar olduğundan gerçek hayatta pek tercih edilmez net.

https://www.youtube.com/watch?v=v8ARyFWx3RU

Bugünde güzel bir bölümdü:hat:

Son düzenleme:
türg dizisi izlemiyorum cnm ya 10 saniyede 1 kafa kesme bir şok geçirme birde babasını vuran evlad gördüm türg izleyicisi standartlarına göre iyi bir bölüm gibi geldi

türg dizisi izlemiyorum cnm ya 10 saniyede 1 kafa kesme bir şok geçirme birde babasını vuran evlad gördüm türg izleyicisi standartlarına göre iyi bir bölüm gibi geldi

Onu gerçekte vurmadi oyun yaptilar. Zaten gerçek babasi degildi. Bu bölümde kellesi gitti zaten. Son 2 bölüm efsaneydi.:D

Bende bir bunu izliyorum türk dizisi olarak devamli.:DD

Net olarak söylüyorum son senelerde kendi alanında yapılmış en iyi dizi ya .. :) L&M , kardeş payı vs onlarla birlikte son zamanların en güzel işi..

10sn bakarsa anlayacağı bu olurdu zaten.
3 saatlik sure 42 hafta suren maraton düşününce baya baya kalite farki var diğer dizileri de dusununce.
Ki 40 50dk ya çekilse su dizi inanılmaz bölümler yazılır diye dusunuyorum.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt