prandelli ile yürümeyeceği gerçeği - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

prandelli ile yürümeyeceği gerçeği

Ben size ne dedim arkadaslar....
Tek Çare Thomas Tuchel!

m05_fcn_jubel_tuchel_920.920517_r.variant920x517.jpg

bmg_m05_tuchel_faust_389.variant628x353.jpg

1.jpg

bu kim ?!
bunu bu taraftar 1 ay icinde yer yahu. :D
bu türk hocaya özelikle sabir gerekir. bu taraftarada sabir sifir. hemen basari bekliyorlar.

hocadan önce selcuk ile burak postalansin
sonra hoca gitsin ardindan
öztürk dürüst albayrak üclüsü gelsin
fener düsürülsün
akp secimleri kaybetsin seneye
pkk bitirilsin
sinirlarimiz genislesin
misaki milli sinirlarimiz yani

2 hafta gibi çok uzun sürede kendini kanıtlayamamış, sistemi oturtamamış olması üzücü. millet 2 haftada ligi kazanıp, şl kaldırıyor. o da yetmeyip kılap takımı olarak bir ilki gerçekleştirip dünya kupasını kazanıyor hey yavrum hey be..

Kendisi zaten büyük vizyonlu ulu başkan Aysal tarafından başarı yakalamak için getirilmedi.Paramız yok transfer yapamayacağız elde olan kadroya kabulsen gel dedi Prandelli'ye o da boşta kalmamak için geldi.Yoksa hangi başarısı kriter alınarak td seçildi?Bir sene idare eder yada etmez.

Gidisat kotu. Prandellinin geldiginden beri yaptıgı bir tane olumlu is gormedim. Takımda ciddi sıkıntılar var. Bunların hicbiri giderilmedi.

Mancini salak degil ya milyonlarca euro tazmınatı bırakıp gitti. Neden gitti? Cunku bu kadrodan bir halt olmayacagını anladı. Kariyerimi burada camura saplayamam dedi gitti.

Tuchel gelsin üc mac sonra "bunu mu bu kadar övüyordunuz" der taraftar. Tuchel gelse sanki Burak ver Selcuk'u kadro disi birakip altyapidan 18 yasindaki oyunculari oynatacakti ve maclari rahat alacakti. Bizim medya ve taraftar onu da bitirirdi. Onun da zamana ihtiyaci olacak cünkü ve bizimkiler her macta galibiyet olmazsa ortaligi yikiyorlar.

Prandelli ile devam etmeliyiz kesinlikle. Keske Mancini yi hic birakmasaydik.

fazla sempatik bir adam ama Olcan falan olayı bu adamla olmayacağını gösteriyor artık.. Umarım fazla zarar vermeden gider.. yönetim tarafından yapılan hatalardan hep teknik direktörlere patlıyor

2 hafta gibi çok uzun sürede kendini kanıtlayamamış, sistemi oturtamamış olması üzücü. millet 2 haftada ligi kazanıp, şl kaldırıyor. o da yetmeyip kılap takımı olarak bir ilki gerçekleştirip dünya kupasını kazanıyor hey yavrum hey be..

Eskisehir ile anderlechti arenada yenebilmek icin sistemi oturtmana gerek yok. Dogru kadroyu sahaya sür yeterlı. Onuda yapamıyor ya neyse.

Üst Alt