GSC Portal - Prandelli Neşteri Vuruyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Prandelli Neşteri Vuruyor

215.jpg

Sarı-kırmızılı yönetim, farklı Dortmund mağlubiyetinin ardından İtalyan hocadan takımı kendine getirecek radikal önlemlerin devreye sokulmasını istedi.

Prandelli Neşteri Vuruyor - GSC Portal

Ben de bir şey zannettim. Ha Selçuk, ha Yekta. İkisi de beş para etmez. Furkan, Sinan Bolat, Sinan Gümüş, Umut Gündoğan gibi oyunculara şans vermediği sürece, yaptığı hiçbir şey radikallik sayılmaz. Selçuk’u oynatmaz, çıkar hafif bir sakatlığı vardı, o yüzden dinlendirdim der, sonraki maç yine banko ilk 11’e koyar. Alıştık artık.

Selcuk'un kesilmesi cok iyi olur. Belki hırs yaparda adam gibi oynar. Semih'in kesilmeside yerinde bir hamle, cok bos isler yapıyor, G.Zan gibi bir deneyim daha sağlam olur.

Veysel zaten kesildi, Dzemali'yide büyük ihtimal kesecek. Burak'ıda temelli keserse, Hocaya diyecek laf kalmıyor. Yani tüm hamleleri denemis olacak.

Ha Selcuk Ha Yekta...

Formda bir Yekta Formsuz bir Selcuk bile etmez... Bizim de dertlerimiz bitmez...

Umut(24), Furkan(24) bir oynasalar da görsek artik. Olmadi biraz cesur ol Ibrahim Coskun(19) Birhan Vatansever(17) leri oynat en azindan belki oyuncu kazaniriz

Son düzenleme:
Haha beyler troll puki mi ciddi futbol alimi puki mi muhalif pukimi hangisini beğeniyosunuz bakın bunların hepsini tek hesapta topluyorum hayri gibi her durumum için ayrı hesap açmıyorum xd

Selçuk-Dzemaili-Semih

Güzelll...Bir de forvetteki Rezil kesilirse ben başka bir şey istemem kendi adıma...

Gençlere şans vermek diyorsunuz ama o da inşallah zamanla olacak işler...Yoksa biliyorsunuz burada gençlere en fazla şans verilmesini isteyen kişi yaz aylarından beri benim...

Bir de Sinan Gümüş'ün forvette denenmesini istiyorum,merak ediyorum oradaki performansını...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok yanlış yapıyor hoca bence neşteri bruma'ya vurmalı son maçta yedek kulübesinde bekleneni veremedi bazı şeyleri öğrenmesi adına tribünde oturtulmalı.

Üst Alt