Preciado, Fenerbahçe'ye Transfer Oldu İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Preciado, Fenerbahçe'ye Transfer Oldu İddiası!

1433352180_791014_1433356320_noticia_normal.jpg

Fenerbahçe transferi bitirdi iddiası!

Kolombiya'nın El Pais gazetesi, Preciado'nun Fenerbahçe ile anlaştığını duyurdu. Sarı lacivertli ekibin bu transfer için 5 milyon Dolar'dan fazla bir bonservis ücreti ödeyeceği belirtildi.

Preciado'nun bu transfer hakkında konuşmak istemediği ancak ona yakın kaynakların aktardığına göre Fenerbahçe ile anlaşılmasından ötürü Preciado'nun oldukça mutlu olduğu ifade edildi.

AJANSSPOR

Transfer yapabilmesi için oyuncu satması gerekiyo galiba bu heriflerin.en fazla 2 milyon euroluk mu ne adam alabilirlermiş diye duydum bugün radyoda.onu da mehmet ekici için teklif etmişler zaten kabul edilmemiş.5 milyon dolar falan hikaye yani dümen.

Azizden beklerim bu Preciado Galatasaray'da haberlerini bile bilerek uydurtmuştur sonradan kendi alıp bak nasıl aldık demek için hep yapıyor bunu :asd22:

Galatasaray ilgilenmiyo diyenlere ''bişe bimiyo'' diye cevap verip bu futbolcunun videolarını paylaşıp taraftarımızın duyguları ile oynayan Sergen!!! Şimdide çalım mı attılar diyeceksin!!!

Bu gerizekalılar ibrahimoviç i alsalar 6 ayda futbolu bıraktırırlar. Son 10 yılda bir tane santrafor ilah olamadı bu dallamalarda.

"Bakın biz Preciado'yla ilgilenmedik. Kolombiyalı dostlarımız bizi aradı dediler Preciado Galatasaray'la görüşüyor. Bizden Atıf Şeşu'yu istediler. Ben de bizim Hasan'a, Hasan Çetinkaya'ya sordurttum hoca ister mi diye devreye girelim mi dedim. Biz de Atıf+500 bin teklif ettik onlar ise Kolombiyalı olmalarından mütevellit olsa gerek mal yapımı için hammadde istediler olmaz dedik"

Üst Alt