Premier Lig | Deadline Day Sohbet Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Premier Lig | Deadline Day Sohbet Başlığı

Liverpool Salah veya Mane'yi satıp mbappe, pepe ikilisini zorlar diyordum. Hatta bir as stoper alırlar diyordum ama kadroyla fazla oynamadılar.

Winks
Dier
Oliver Skipp
Ndombele
Lo Celso
Sissoko
Eriksen
Delle Alli

Hacı siz naptınız ya

Wanyama'yı geçtim 2-3 adam daha göndermeleri lazım şurdan. Dybala gelseydi cidden çok iyi takım olacaklardı hala hücum hattında eksikleri var.

Paulo Dybala imaj hakları için Tottenham'dan 15 milyon € talep etti. İngiliz kulübü, bu parayı vermeyeceğini bildirmesinin ardından transferin olumsuz sonuçlanma ihtimali yükseldi.

Ek olarak 15 milyon civarı da maaş istemiş yuh

Bu sene de tottenhamlıyız abi. 1 yedek santrafor ve sağ kanat forvet iyi giderdi ama napalım biz de böyle seviyoruz

Winks
Dier
Oliver Skipp
Ndombele
Lo Celso
Sissoko
Eriksen
Delle Alli

Hacı siz naptınız ya

Wanyama'yı geçtim 2-3 adam daha göndermeleri lazım şurdan. Dybala gelseydi cidden çok iyi takım olacaklardı hala hücum hattında eksikleri var.
Winks, Dier (Aynı zamanda stoper rotasyonu), Skipp kolay kolay forma yüzü görmez ama Fa Cup, Lig kupası, Cl ,lig derken 60 civarı maça çıkıyorlar. Bu rotasyon şart abi

Winks, Dier (Aynı zamanda stoper rotasyonu), Skipp kolay kolay forma yüzü görmez ama Fa Cup, Lig kupası, Cl ,lig derken 60 civarı maça çıkıyorlar. Bu rotasyon şart abi

Skipp'i beğendim büyük potansiyel ama evet şans bulamaz, Winks'i çok tutuyor Poşet hocam, Dier en az forma şansı olan adam zaten. Ndombele, Lo Celso, Eriksen üçlüsü şu an önde gözüküyor Eriksen gitmezse. Alli de muhtemelen hücumda değerlendirilir.

Bütün liverpoolluların dijk yanına koulibaly hayali vardı yazık oldu. Keitayı hiç beğenmiyorum aslında ortasahadna satış yapıp takviye edebilirdi

Koulibaly için 100 kağıt istiyorlar, verilmez.

Keita da 70lik adam değildi o parayı oynatmadan alamazlar, oynatıp geliştirmeleri lazım.

Skipp'i beğendim büyük potansiyel ama evet şans bulamaz, Winks'i çok tutuyor Poşet hocam, Dier en az forma şansı olan adam zaten. Ndombele, Lo Celso, Eriksen üçlüsü şu an önde gözüküyor Eriksen gitmezse. Alli de muhtemelen hücumda değerlendirilir.
Sissoko da prensi Poşe'nin. Ben Son'u hiç sevmiyorum ama işte tüm taraftarların prensi oldu adam. Onu satıp iyi bi sol açık alınabilird

Üst Alt