Premier Lig'in Devleri Çağlar'ın Peşinde! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Premier Lig'in Devleri Çağlar'ın Peşinde!

Leicester City'de oynayan Milli stoper Çağlar Söyüncü'nün adı İngiltere Premier Lig ekipleri Tottenham ve Chelsea ile anılıyor.

İngiliz gazetesi Daily Mail'in haberine göre yaz transfer dönemi öncesi menajer şirketini değiştiren Söyüncü'yü hareketli bir transfer dönemi bekliyor.

Leicester City'nin 19 milyon sterline Freiburg'dan transfer ettiği milli oyuncu iddialara göre Brendan Rodgers'in takımı yeniden inşasını finanse etmesi için satılmasını temkinli de olsa olumlu bakıyor.

Mavi beyazlıların teknik direktörü Rodgers, bu yaz düzenli mücadele edecek, 16-18 kişilik oyuncular etrafında rekaber yaratacak imzalar istiyor. Bu sebeple Çağlar Söyüncü, Ayoze Perez ve Youri Tielemans'dan gelecek bonservis ile kadroyu yenilemek hedefleniyor.

Haberde yer alan bilgilere göre Çağlar Söyüncü ile ilgilenen takımların başında İspanya La Liga ekibi Atletico Madrid ve Premier Lig ekipleri Tottenham ve Chelsea yer alıyor.

Bu sezon Leicester ile 41 maçta forma giyen Çağlar, tek golünü Machester United'ı 4-2 yendiği maçta atarken Evans ve Fofana ile kilit stoperlerden biri oldu.

bu adam iyi mi kötü mü bilemiyorum. EPL de bakarsın kritik hamleleri var milli takıma bakarsın bir garip.

overrated biraz gibime geliyor. Tottenham ve Chelsea'yi marcao ya davet edelim.

sanmam ne zmn görsem kötü idi çağlar

ayni gorusteyim bende. bu sezon hem kulup hem milli takim performansi savruk ve vasat idi...
mayis'in 1in den beri sure almadi...

fizik guc ,hiz en one cikan noktalari caglar'in , fakat, bunlar *tepe kulupler icin yeterli ozellikle olmadigini dusunuyorum.

keske tepe 6 dan birinde banko oynayacagi birine gitse. tspurs olabilir derdim- sayet spurs ilgili olursa...

manu *yeni hoca ile sanmam... liberomsu ozelligi vasat caglar'in...
ayni ozellik(liberomsu stoper) konusunda merih *vasat alti bu baglamda...

ben caglar'in yerinde olsam *la liga > *atletico madrid yaparim. kanimca avrupa liglerinde kendisine en uygun takimin ve oyun anlayisin bu takim oldugunu dusunuyorum bayagidir. kompakt, fazla acik oynamayan, stoperlerin keza topla cok cikma meraklisi olmadigi vsvs... maas caglar ne kadar ister bilemiyorum. leicester mutlak satmak isteyecektir sozlesmesinde son senesine giriyor. 2023 bosa cikacak. bunu da dun veya ondan onceki gun ilgili bi baslikta nacizane deginmistim.

teknik ve pas anlaminda stoperlermizinden en potansiyelli olan benim adima ozan kabak idi.. fakat o da gelisimine sekte vurarcasina yanlis ve hatali takim secimleri yaparak daha da geriye gitti. mevcut ozan icin -eskisi gibi iyimser degilim performansi ve oyun karakteristigine yonelik.

merih ve caglar dan ziyade, stopere kaan'i devsirmek isterdim,modern liberomsu tipolojik ozelliklerine sahip oldugundan. dogru hoca ve dogru sistemde nasil bir performans verir merak edilesi...
bu yil sassuolo da bolca sure aldi. fakat takim defans bolgesi onceki sezonlari aratan turdeydi genel sasuolo takiminin... dolayisiyla tam net saglikli yorum getiremiyorum stoper de milli takimda nasil verim verir ,nasil bir oyuncuya evrilir noktalarinda...

bizim kulube iki stoper isterdim elimde boyle bir imkan olsa.yerli olarak.
biri koray gunter digeri kaan. istikrar ve kalite citasi yukselirse keza *ozan.
son olarak.bu ucluden ikisi veya biri mutlaka milli takim defansina monte edilmeli israr edilmeli diye dusunuyorum.

*caglar konusunda son diyecegim. *leicester de cikabilecegi noktayi yasamisti...-kanimca hata yapti kalarak.
en sonunda da *yerini de kaybetti ligin sonuna dogru... *umarim cok dogru bir hamle yapar kariyeri adina......

kötü bir sezon geçirdi ve ayağı iyi bir stoper olmamasından dolayı büyük takım as stoperi olması zor gibi görünüyor.

Ayagi gayet iyi cok da iyi bir stoper bu sezon kotuydu ama Leicester gecen sene sonu CL biletini envai cesit aptallikla kaybettiginden beri belini dogrultamadi zaten oyun anlaminda. Evans kendisini cok toparliyormus bayagi defolari gorundu ama rahatlikla ust seviyede banko oynayabilecek bi herif.

Tottenham, Chelsea ve Atletico haril haril stoper ariyor Leicester dunyalari istemezse bu transfer olur zaten onlar da rebuild'e hazirlaniyor.

Rodon devam edecek. Davies yerine bir stoper arıyor şu an kulüp.
Sorumu cevaplamiyor o zaman yine. Davies yollanacaksa yine 5 stoper kaliyor.

Neyse bence de fazla ihtiyaclari var denemez ama Romero - Bastoni/Gvardiol ikilisinin yanina ucuncu olarak Dier/Sanchez bir tik kalitesiz gorunuyor. Gerci Dier bu sezon bir nebze toparladi Sanchez de uclude normalde oldugu kadar siritmiyor ama yine de bayagi paralari olacak boyle bir hamle yaparlarsa sasirmam.

Üst Alt