Prezervatif Paralarını TFF'ye Ödettiler


Şike iddianamesinde Aziz Yıldırım, Mahmut Özgener'e ateş püskürüyor. Konuşmanın en ilginç kısmı ise prezervatif paralarının TFF'ye ödetilmesi.Şike soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Fenebahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Federasyon yöneticisi Mehmet Levent Kızıl arasında geçen ve polisin teknik takibine takılan ilginç telefon görüşmesinde, Yıldırım dönemin federasyon Başkanı Mahmut Özgener'e ateş püskürüyor.

İşte o konuşma:Yıldırım: Genel kurulda a.. s.. Diyeceğim ki seni bu 3.5 sene kim oturttu buraya. Bak resmen soracağım. Sen kendi zevklerin, kendi felsefelerin için yaptın. 2 gazeteci ile burayı idare etmeye başladın. Diyeceğim sen ceza çıkarmadan sen federasyon mu idare ettin gazeteci mi idare ettin. Bak çok rezil edeceğim. Sen bizi söylemeden hedef alıyorsun. Federasyonun a.. k.. diyeceğim ya. Sen bütün harcadığın hesabını ver önce. Paralar nereye gitti. Kaç kişi ile aldın burayı kaç kişi ile getirdin? Kimlere ne peşkeş çektin? Otel odalarında kalan adamların prezervatif paralarını federasyona ödettiğiniz diyeceğim. Bak çok kötü yapacağım..İnternetspor.com
 
Cevap: Prezervatif Paralarını TFF'ye Ödettilerİyi bari adamlar korunuyormuş. Bi de bunların çocuklarıyla uğraşmak zorunda kalmayacağız.
 
Cevap: Prezervatif Paralarını TFF'ye ÖdettilerKeşke Aziz'in babası da prezervatif parasını ödetecek birilerini bulsaymış vaktinde.

İnsanlık tarihinde bu kadar derin bir yara açmazdı.
 
Cevap: Prezervatif Paralarını TFF'ye Ödettilerzamanında federasyon doğum kontrol parasını falanda ödeseydi durum bu kadar vahim olmazdı
 
Cevap: Prezervatif Paralarını TFF'ye ÖdettilerA.Z : Bizim maçta iki gol yumuvtlavsan 3 tane vus seni bekliyov x otevde.

x kaleci : Tamam abi yaşa abi.
 
Cevap: Prezervatif Paralarını TFF'ye ÖdettilerAdamlar her boku görmüs anasini satayim, böyle birsey görmedim ben.

Birde hala Fenerbahce'yi ve Aziz Yildirim'i savunanlar var.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt