Pringles Türkiye'den Çekildi İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pringles Türkiye'den Çekildi İddiası

Diğer iddaa da içindeki bir maddeyi değiştirilmesi için talepte bulunmuşuz onlar kabul etmemiş.

Katılıyorum zaten senede 2-3 kez filan yiyorum öyle çok sevmiyorum çerez daha güzel oluyor.
İÇİNDEKİLER: Patates püresi tozu, değişken oranlarda bitkisel yağlar (ayçiçeği, palm, mısır), buğday unu, mısır unu, pirinç unu, sıcak baharat karışımı (baharatlar, şeker, domates tozu, lezzet arttırıcılar (monosodyum glutamat, disodyum guanilat, disodyum inosinat) }, buğday nişastası, granül et suyu (sofra tuzu, hidrolize bitkisel protein, ayçiçek yağı}, dekstroz, ayçiçeği yağı, tatlı peynir altı suyu tozu {süt}, modifiye mısır nişastası, maya ekstraktı, aromalar, asitlik düzenleyiciler (sodyum diasetat, kalsiyum laktat}, kırmızı biber sosu tozu (olgunlaştırılmış kırmızı biber, sirke, sarımsak}, sofra tuzu, asitliği düzenleyiciler (sitrik asit, laktik asit}, maltodekstrin, otlar, renklendirici (kırmızı biber özütü), glikoz şurubu, süt proteini), maltodekstrin, emülgatör (E471), tuz, renk (Annatto Norbixin).

bunlari yemesek daha iyi zaten...

Recep Timur

Üst Alt