GSC Haber - Priske: "İlk maçla aynı şeyleri görmeyi bekliyorum, bireysel kaliteleriyle fark yaratmaya çalışacaklar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Priske: "İlk maçla aynı şeyleri görmeyi bekliyorum, bireysel kaliteleriyle fark yaratmaya çalışacaklar"

Sparta Prag TD Brian Priske: "İlk maçla aynı şeyleri görmeyi bekliyorum. Bireysel kalitelerle fark yaratmaya çalıştılar. Kafa kafaya oynadık ama onlar bireysel kaliteleriyle fark yarattılar. Buraya bir gol avantajla geldiklerini biliyorum ama yine de bu maçta aynı yaklaşımı sergileyeceklerini düşünüyorum. Biz de aynı kaliteye sahip olduğumuzu göstermeliyiz."

Bu İskandinavlardaki kompleks de beni benden ediyor
Resmek kompleks yapıyorlar
100 yılda bir tane Nedved çıkarmışsın sanırsın bana futbol ekolü.

Ertem'in ciddi olduğu zamanlarda kahkaha atıyom ben heis :D Şu programda 1 insan nasıl ciddi 1 şekilde kalabilir :D Yayında 1 anda 1 konu konuşurken sağ taraftan Rok'un ''Haydası'' ile karşılaşıyosun :D
Fxz8xP1WcAElF_8.jpg

Benim farkettiğim bizi bocalatan ki özellikle oyunun başında olan, 3lüyü iyi oynayabilen ilk takımla karşılaşmamız oldu.

Okan Hoca maşallah öğrenen bi adam, dersini almış dersine çalışmıştır, sanmıyorum ilk maçta ki kadar rahat olsunlar. Saplayıp geçeceğimizi tahmin ve umut ediyorum. 1-3 skor.

Takım olarak bizden iyi değiller 3 lü oynayan takımlara karşı ön alan presimiz be defanstan top çıkarmamız zayıf. Bunun da nedeni ligimizde 3lü oynama tabu ama zorlandığımız son 3 maç 3lü oynayan takımlara karşı, ist gazi fk ve sparta. Zamanla onu da aşacağız avrupa maç sayımızı artırmamız lazım

muhtemelen yine önde basarak başlayacaklar. stoperlerimize oyun kurdurtmamaya çalısacaklar ama bu sefer nelson yerine apo var . geriden oyun kurmamızı pek engelleyemezler. dayıyla torreria da presten güzel pas dağıtabiliyorlar. barış alperi sağ önde kullanabilirsek onun arkaya kaçmalarıyla pozisyon bulmama ihtimalimiz yok.kaan ayhanın durumu umarım iyidir

Üst Alt