Prison Break - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ciddden bu bölüm iyice mucizenin bir taraflarını çıkardılar. İyice Cüneyt Arkın'ın Yeşilçam filmlerine döndü. O kadar IŞİD'liden tek bir kurşunla kurtuldular ok, istedikleri yere gitmek için çölü geçmelerine yardımcı olacak olan kılavus öldü martılar sayesinde bölgeyi buldular ok, Michael AK 47 tutan adamı bıçakla öldürüp gün boyunca zehirden ölmeyip yürüyerek gittikleri bölgeye buldu. Cidden inanılmaz.

Son düzenleme:
Üşüyoruz

FoxRiver.jpg

Son 3 bölüm dedi fragmanda. Zaten iyice vizyona bile konulmayan Amerikan aksiyon filmlerine döndü ve ciddi anlamda eski tadı vermemeye başladı. Özellikle son 2 bölümde. Prison Break'i ilgi çekici kılan şey bir puzzle gibi olmasıydı ve akla dayanmasıydı. Ama bu son sezon cidden anlamda akıldan çok saçma tesadüflere dayanıyor. Bu anlamda amaçtan çıkıldı bana kalırsa.

Son 3 bölüm dedi fragmanda. Zaten iyice vizyona bile konulmayan Amerikan aksiyon filmlerine döndü ve ciddi anlamda eski tadı vermemeye başladı. Özellikle son 2 bölümde. Prison Break'i ilgi çekici kılan şey bir puzzle gibi olmasıydı ve akla dayanmasıydı. Ama bu son sezon cidden anlamda akıldan çok saçma tesadüflere dayanıyor. Bu anlamda amaçtan çıkıldı bana kalırsa.

3-4 bölümde 1 akıl oyunları yapıyorlardı eski de. bunda dizi süresi kısıtlı olmasına rağmen çok fazla zaman kaybettiriyorlar izleyiciye.

Tahmin edilebilir oldukça ve de gerçeklikten fazla uzaklaşınca tadı kaçtı. IŞİD sahneleri genel itibariyle felaket. Portakal'ın dediği gibi ''Aklımla dalga geçme''

Geçen 4 sezona nazaran kıyaslanınca daha sönük olduğunu söyleyebiliriz. Buna sebep olarak da 5. sezonun bağımsız bir konuya sahip olması. Hayatı boyunca Prison Break izlememiş, dizi hakkında hiçbir fikri olmayan biri 5. sezonu izlerse rahatlıkla izler ve sevdiği bir türse zevk alır.

Biz Prison Break mahkumları destansı 4 sezondan sonra 5. sezondan çok şey bekledik. Üstelik bilgisayar teknolojisi hızla gelişiyorken. Ama olmadı. Keşke Ortadoğu batağına düşmeselerdi. CIA'nın tüm acımasızlığını, yok artık dedirten akıl oyunlarını keşke ABD'de görseydik. Ama her şey bitmiş değil. Kalan üç bölümü iyi bağlayıp efsanevi bir sonla bitirebilirler. Hele gerçek dünyadaki Ortadoğu ateşini yakan ve söndürmeyenin ABD olduğu mesajını daha net verirlerse güzel bir sonla bitmiş olur. Olmaz demeyin Prison Break sistemin en büyük eleştirisini yapan dizidir. Amerika'dan çok Avrupa ve Asya'da izlenmesine sebep olan şey de budur.

Daha önceden de belirttim yineliyorum. 15 sezon da sürse, Scofield denizi yarsa, ay'ı yaklaştırıp uzaklaştırsa daha da imkansızı Ortadoğu'ya barış getiren biri olsa da ben bu diziyi izlerim.

Geçen 4 sezona nazaran kıyaslanınca daha sönük olduğunu söyleyebiliriz. Buna sebep olarak da 5. sezonun bağımsız bir konuya sahip olması. Hayatı boyunca Prison Break izlememiş, dizi hakkında hiçbir fikri olmayan biri 5. sezonu izlerse rahatlıkla izler ve sevdiği bir türse zevk alır.

Biz Prison Break mahkumları destansı 4 sezondan sonra 5. sezondan çok şey bekledik. Üstelik bilgisayar teknolojisi hızla gelişiyorken. Ama olmadı. Keşke Ortadoğu batağına düşmeselerdi. CIA'nın tüm acımasızlığını, yok artık dedirten akıl oyunlarını keşke ABD'de görseydik. Ama her şey bitmiş değil. Kalan üç bölümü iyi bağlayıp efsanevi bir sonla bitirebilirler. Hele gerçek dünyadaki Ortadoğu ateşini yakan ve söndürmeyenin ABD olduğu mesajını daha net verirlerse güzel bir sonla bitmiş olur. Olmaz demeyin Prison Break sistemin en büyük eleştirisini yapan dizidir. Amerika'dan çok Avrupa ve Asya'da izlenmesine sebep olan şey de budur.

Daha önceden de belirttim yineliyorum. 15 sezon da sürse, Scofield denizi yarsa, ay'ı yaklaştırıp uzaklaştırsa daha da imkansızı Ortadoğu'ya barış getiren biri olsa da ben bu diziyi izlerim.
Aynen öyle Scofield reyizdir.

There are “no plans rights now” for more of the Wentworth Miller– and Dominic Purcell-led Prison Break after its latest event series revival, Fox co-chairman and CEO Gary Newman said today. However, the exec didn’t shut the door entirely on more Prison Break. Declaring “we loved this season,” Newman suggested that if producers of the Paul Scheuring-created action drama “come back” with an idea for a new installment down the line, the network could be open to it.

Saying that more Prison Break, which ended its original four-season run in 2009, would be “seriously considered,” co-chairman and CEO Dana Walden added, “we want to make it special.”

Brought back April 4 for a nine-episode run of what is ostensibly a fifth season, Prison Break has been so-so in Live+Same Day ratings for Fox but a solid performer in delayed viewing.

#Sad

Dizi içinde üçüncü hapisten kaçış oldu. Devamını getirseler dördüncü kez mi kaçacak bir yerden yani?

Değişik bir senaryo işlenebilirdi aslında ne bilim spinoff tarzı falan. Maalesef ben pek beğenmedim şimdiye kadar yeni bölümleri. Daha doğrusu pek tatmin olmadım beklentilerimi karşılamadı.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Üst Alt