Prison Break - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
136638045p.jpg

Çünkü kapıyı tamamen kapatmak istemediklerinden. Yani yeni sezon düşük bir ihtimalle gelebilir, gelse de bu yakın gelecekte (mesela bir yıl içinde) olmayacak. İstersen kaynak da vereyim:

Fox confirms there are no current plans to bring back Prison Break or 24: Legacy | The Independent

Prison Break TV Show on FOX: Cancelled (No Season 6) - canceled TV shows - TV Series Finale

Açık kapı bırakmışlar işte; zaten şu an 6. Sezon yazılmış ve çekiliyor olsa bile gelecek seneden önce yayınlanmaz.

Bu sezonun imdb puanına baktım 8.9; gayet yüksek bir puanlama. Bence Prison Break hala büyük bir marka ve hala gideri var. 6'ya hazırlanalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Umarım bu son sezon olmaz. Sezon finali diye geçiyor ama devam etmeyeceği söylentileri de var. Birkaç bölüm haricinde beklenenden uzak bir sezon geçirsek de insan sevdiğinden vazgeçemiyor ne olsa.

başladığı yerde bitti. herkesin olması gerektiği yerde.

linc, scofield, sara dışarda.

t-bag fox riverda

yeni sezon olur mu olmaz mı bilmiyorum. bugün konunun bittiği yerde olmaması gerek. bundan sonrası saçmalık olur.

ama "Prison Break: Scofield'in Yolu" adında yeni bir dizi yapıp scofield'ı cia ajanı olarak görmeyi hepimiz isteriz. :)))

başladığı yerde bitti. herkesin olması gerektiği yerde.

linc, scofield, sara dışarda.

t-bag fox riverda

yeni sezon olur mu olmaz mı bilmiyorum. bugün konunun bittiği yerde olmaması gerek. bundan sonrası saçmalık olur.

ama "Prison Break: Scofield'in Yolu" adında yeni bir dizi yapıp scofield'ı cia ajanı olarak görmeyi hepimiz isteriz. :)))
Devamı gelirse ancak Scofield'in CIA meselesi üstünden bir şey gelecek. Dediğin gibi bir ajan olarak devam edebilir. Devam etme isteği olduktan sonra her türlü bu yaratıcı ekip bir hikaye uydurur ama önemli olan edecek mi? Sonuçta ölüyü diriltilier adamlar.

Güzel sonla bitti. Son 2 bölümdeki oyunları biraz daha yayabilselerdi genel sezona zirve yaparlardı tüm sezonlar içerisinde.
Fox river duygulandırdı.

Üst Alt