Prison Break - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben de 4. sezonun ortasında bıraktım ki hiç yarım bırakmam normalde dizi ve filmleri. İlk sezonu efsaneydi sonra gittikçe düştü. Ama bi ara tekrar başlayıp 4 ve 5. sezonla beraber tamamını izlemeyi düşünüyorum..

1. sezonun hakkını yememek gerekir. Adeta bir baş yapıt, sonrası yavaş yavaş çözülmeye gidiyor.

Yine yanlis bir post.

Sen en iyisi dizi izleme kardeş. 👍

Arkadaşlar pardon ama size ne! Ben naçizane fikrimi belirttim. Bana göre Scofield ve Mahone arasında geçen kovalamaca, akıl oyunları daha heyecanlı ve daha sürükleyiciydi.

Birinci sezonda ekibin kaçacağını, Burrows'un ölmeyeceğini gayet iyi biliyorduk. Biten bölümlerde yakalanmayacaklarını, misal ölmeyeceklerini biliyorduk. Ama ikinci sezon daima sürprizlerle doluydu. Ben yayınlandığı sene cnbc-e'de izliyordum. Her bölümü iple çekiyordum ikinci sezonda!

Arkadaşlar pardon ama size ne! Ben naçizane fikrimi belirttim. Bana göre Scofield ve Mahone arasında geçen kovalamaca, akıl oyunları daha heyecanlı ve daha sürükleyiciydi.

Birinci sezonda ekibin kaçacağını, Burrows'un ölmeyeceğini gayet iyi biliyorduk. Biten bölümlerde yakalanmayacaklarını, misal ölmeyeceklerini biliyorduk. Ama ikinci sezon daima sürprizlerle doluydu. Ben yayınlandığı sene cnbc-e'de izliyordum. Her bölümü iple çekiyordum ikinci sezonda!
Ne demek bize ne ? Prison Break dizisinin birinci sezonuna her şeyi biliyorduk diye laf edebilmeyi sen nasıl düşünürsün. ? Prison Break Severler derneği mensupları olarak sana bu konuda söz söyleme hakkımızı her daim saklı tutuyor idik ve şimdi bu hakkımızı kullanıyoruz.

Ne demek bize ne ? Prison Break dizisinin birinci sezonuna her şeyi biliyorduk diye laf edebilmeyi sen nasıl düşünürsün. ? Prison Break Severler derneği mensupları olarak sana bu konuda söz söyleme hakkımızı her daim saklı tutuyor idik ve şimdi bu hakkımızı kullanıyoruz.

Saf bir yanın olduğunu bilmiyordum abi. Sen birinci sezonda karakterlerin yakalanacağını ya da Burrows'un idam edileceğini düşündüysen o senin sorunun gerçekten.

Saf bir yanın olduğunu bilmiyordum abi. Sen birinci sezonda karakterlerin yakalanacağını ya da Burrows'un idam edileceğini düşündüysen o senin sorunun gerçekten.
Ne alaka ikinci sezonda gayet tahmin edilebilirdi. Cooper'ın hazinesini peşine düşeceğini sende bende iyi biliyorduk. İkinci sezon'da Mahone diziye dahil olduğunda bunların peşine FBI'yın takılacağını da herkes biliyordu.

prizi-birak--i108530.jpg

Efsane dizi
Sıkılarak izlediğim tek sezon son sezon diyebilirim
Onun haricindeki sezonlarda bölümlerin nasıl geçtiğini bile anlamadım.
Son bölümlere doğru bittiği için üzülmüştüm açıkçası.

Üst Alt