Pro Evolution Soccer 2009 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2009

Cevap: Pro Evolution Soccer 2009

Kansu abi TSL eklemek istiyorum ama yapamıyorum.Hepside kitsever ile yapılıyor.İnstall'e basıyorum çıkıyorum kadrolar vs karışıyor.

Amateurda oynamama rağmen yenemiyorum yahu. PES'i ilk defa oynuyorum pcde. Topu ne zaman alsam tüm oyuncularım hücuma gidiyor ve hepsi aynı yere toplanıyor. Ne yapsam?

Amateurda oynamama rağmen yenemiyorum yahu. PES'i ilk defa oynuyorum pcde. Topu ne zaman alsam tüm oyuncularım hücuma gidiyor ve hepsi aynı yere toplanıyor. Ne yapsam?

Hazırlık maçları oynayarak alışmaya çalışacaksın.Türkçe yama yükle çok kolaya bas o zaman hep yenersin.:DSenin oynadığın kolay.

Harika pes 2009 ya bayılıyorum.. :)

Pes serisini 7 yaşından beri oynuyorum profesörü oldum artık oyunun :)

Ya arkadaşlar kaç gb boş yer istiyor bu pes 2009 bende 12gb boş alan olan hddye buraya çıkar diyorum rar dosyalarını daha %45-50 arası yetersiz disk alanı diyerek hata veriyor :confused:

vista kullanıyosan rahat 20 gb yer..

şimdi 12 gb boş alan derken kurulum dosyalarını hard diske kopyalıyosan bi 5 gb düşer bu 12 den ee kurarkende düşücek tavsiyem kopyalamadan cd den kur..Veya daha fazla alan bul..

vista kullanıyosan rahat 20 gb yer..

şimdi 12 gb boş alan derken kurulum dosyalarını hard diske kopyalıyosan bi 5 gb düşer bu 12 den ee kurarkende düşücek tavsiyem kopyalamadan cd den kur..Veya daha fazla alan bul..

Xp kullanıyorumda ben çözemedim bu dvdden kurma işini çok eskide kalmışım uzun zamandır dışardan gidip oyun almıyordum eskiden ne güzel bi setup bi crack oyun hazırdı :D netten indirip deniyim birde varmı tavsiye ediceğiniz bir adres indirmem için ??

Barça ile Friendly maçları oynuyorum. Henry ve Arda takası yaptım. Şimdi de Fenere karşı oynuycam Galatasaray ile. :)

Üst Alt