Pro Evolution Soccer 2009 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2009

Cevap: Pro Evolution Soccer 2009

Arkadaşlar bu Become A Legend modunda bi maç yaptım, Torino'ya transfer oldum. Next macth diyince sürekli Training maç çıkıyor, skip maç diyince yine aynı oluyor hep antrenman mı yapacaz?

Become A Legend Modunda ilk sezonumda gençlerbirliği'ye transfer oldum 33 gol 22 asist yaparak 2.sezonumda Galatasaray bana teklif yaptı düşünmeden kabul ettim..ben transfer olduğumda ardayı satmışlar yazıklar olsun yerine franck ribery'i geri almışlar ve daniele de rossi'yi de almışlar.. :)

Become A Legend Modunda ilk sezonumda gençlerbirliği'ye transfer oldum 33 gol 22 asist yaparak 2.sezonumda Galatasaray bana teklif yaptı düşünmeden kabul ettim..ben transfer olduğumda ardayı satmışlar yazıklar olsun yerine franck ribery'i geri almışlar ve daniele de rossi'yi de almışlar.. :)

Rossi'yi her sefer alıyorlar. Bende de almışlardı :D

Arkadaşlar master leauge'ye başladım ben Galatasaray ile 1.ligden başladık hemen şu an 2 galibiyet 2 mağlubiyet var ama takım güzel oynuyor arda falan. Hedefim bu sezon avrupaya kalıp gelecek sezon avrupada kupa almak bu yüzden Galatasaray'ın hakiki kadrosunda büyük değişim yapmam gerek tavsiyelerinizi bekliyorum.

Galatasaray'da en pahalı futbolcu şu an 930 puanla arda gibi görünüyor ardından lincoln geliyor. Ama fenerli Alex'in 1230 puan olması beni şaşırttı. Lincoln'ün özellikleri ondan daha iyi olmasına rağmen.

Kalede Leo durucak satmayı düşünmüyorum

Satacağım isimler şunlar olacak ;

Mehmet Güven

Ayhan Akman

Emre Aşık

Servet Çetin

Shabani Nonda

Volkan Yaman

Cassio Lincoln

Devre arasında veya sezon bitiminde alacağım isimler ;

( Şu an klüp geliri ve takım maaşı farkı çok düzeyde olduğu için ekonomik transferler yapmam gerek )

Senderos ------- sanırsam 800 Puan

Sionko ---------700 Puan

Baros'un yanına Hakan Şükür gibi pivot santrfor bakıyorum bunlar ;

Santa Cruz --- Pizarro veya Viduka yada Koller (çek milli takımının forveti olur ) olabilir. Bildiğiniz varsa söyleyin.

Alternatif olarak Ankaraspordan De Nigris veya Bursa'dan Sercan'ı alabilirim.

Orta Sahada Lincoln'ün yerine daha iyi bir oyun lideri gerekli o yüzden biraz paraya kıymak gerek.

Rivaldo ne kadar Lincoln'ün yerini tutabilir bilmiyorum ? ama rivaldo konusunda isteksizim

Orta sahada fazla bilgim yok tercihlerinizi bekliyorum. Nakamura'da iyi olabilir ekonomik aynı zamanda.

Sağ bek'e Rafinha veya Carlos tarzı hızlı bir oyuncu istiyorum Asleyh Cole olabilir.

Şimdi gelelim hayali transferlere biraz zor olacak ama bir kaç tanesi olabilir.

V.Nistelrooy ( Real Madrid )

Pavel Nedved ( Juventus )

Iaquinta ( Juventus )

Ronaldinho ( Milan )

Juan ( Roma )

Juninho ( Olmypique Lyon )

Arshavin ( Arsenal )

Ferdinand ( M.Utd )

******Leo Franco*******

***Sabri****Senderos***Gökhan Zan****Rafinha

**************M.Topal**********************

***Sionko*****Juninho****** Arda ( Kewell )

Serkan*********Koller**********Baros

Bu kadro avrupada kupa alabilir mi ? :)

Arkadaşlar master leauge'ye başladım ben Galatasaray ile 1.ligden başladık hemen şu an 2 galibiyet 2 mağlubiyet var ama takım güzel oynuyor arda falan. Hedefim bu sezon avrupaya kalıp gelecek sezon avrupada kupa almak bu yüzden Galatasaray'ın hakiki kadrosunda büyük değişim yapmam gerek tavsiyelerinizi bekliyorum.

Galatasaray'da en pahalı futbolcu şu an 930 puanla arda gibi görünüyor ardından lincoln geliyor. Ama fenerli Alex'in 1230 puan olması beni şaşırttı. Lincoln'ün özellikleri ondan daha iyi olmasına rağmen.

Kalede Leo durucak satmayı düşünmüyorum

Satacağım isimler şunlar olacak ;

Mehmet Güven

Ayhan Akman

Emre Aşık

Servet Çetin

Shabani Nonda

Volkan Yaman

Cassio Lincoln

Devre arasında veya sezon bitiminde alacağım isimler ;

( Şu an klüp geliri ve takım maaşı farkı çok düzeyde olduğu için ekonomik transferler yapmam gerek )

Senderos ------- sanırsam 800 Puan

Sionko ---------700 Puan

Baros'un yanına Hakan Şükür gibi pivot santrfor bakıyorum bunlar ;

Santa Cruz --- Pizarro veya Viduka yada Koller (çek milli takımının forveti olur ) olabilir. Bildiğiniz varsa söyleyin.

Alternatif olarak Ankaraspordan De Nigris veya Bursa'dan Sercan'ı alabilirim.

Orta Sahada Lincoln'ün yerine daha iyi bir oyun lideri gerekli o yüzden biraz paraya kıymak gerek.

Rivaldo ne kadar Lincoln'ün yerini tutabilir bilmiyorum ? ama rivaldo konusunda isteksizim

Orta sahada fazla bilgim yok tercihlerinizi bekliyorum. Nakamura'da iyi olabilir ekonomik aynı zamanda.

Sağ bek'e Rafinha veya Carlos tarzı hızlı bir oyuncu istiyorum Asleyh Cole olabilir.

Şimdi gelelim hayali transferlere biraz zor olacak ama bir kaç tanesi olabilir.

V.Nistelrooy ( Real Madrid )

Pavel Nedved ( Juventus )

Iaquinta ( Juventus )

Ronaldinho ( Milan )

Juan ( Roma )

Juninho ( Olmypique Lyon )

Arshavin ( Arsenal )

Ferdinand ( M.Utd )

o puan dediklerin oyuncuları takımda kazandığı para bi de orta sahaya hamsik zarate kesinlikle hemen al derim kaçırma:cool: forvete pivot olarak değil de deli gibi hızlı adam istiyorsan agbonlahorı kesin al ;)

Üst Alt