Prof. Dr. Ahmet Özdoğan: "Devler Ligi'ni yakalayamazsak var olma şansımız yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Prof. Dr. Ahmet Özdoğan: "Devler Ligi'ni yakalayamazsak var olma şansımız yok"

ahmetozdogan_ozelroportaj.jpg

Radyospor'da Özgür Sancar
'ın canlı yayın konuğu olan Özdoğan, "Sayın başkan 'Riva'dan yaptığımız hesaplamalara göre 995 milyon TL para gelecek' dedi. Bu 3 yıl içerisinde gelecek para. Florya'dan da 530 milyon TL gelecek. Toplamda başkanın hesaplaması 1.5 milyar TL'ye ulaşıyor. Emlak Konut genel müdürü ne diyor: 'Biz toplam olarak minumum 508 milyon TL kazandıracağımızı taahhüt ediyoruz' dedi. Aradaki fark 1 milyar TL. Kamuoyunun bunu bilmesi gerekir. Başkan maksimumu söylüyor; Elmak Bank minumumu söylüyor. Sayın başkan olaya iyimser bakıyor. Minimum rakam 1.25 milyar TL olmalı" dedi.

STADA GİDİŞ KONUSUNDA ÇÖZÜM BULUNAMADI

Özdoğan, "Önemli bir asset stadımız. İnsanların stada rahat gelip gitmesi gerekir. Yönetim buna kısa sürede çözüm bulmalı. Şu anda ben yönetimin bir çözüm bulduğuna inanmıyorum" ifadelerini kullandı.

TARAFTARLA HAREKET ETMEK GEREKİR AMA TERSİ OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ

Prof. Dr. Özdoğan, "Devler Ligi'ni yakalayamazsak var olma şansımız yok. Şampiyonlar Ligi için 1.3 milyar Euro gibi bir para döngüsü var. Fakat yeni olarak Bayern Münich, Manchester City gibi kulüpler 3 milyar Euro'ya çıkartmaya çalışıyorlar. Ayrıca bazı takımlar Wildcard gibi uygulamalar getirmeyi amaçlıyorlar. Sadece bu kartı alabilecek yeterliliğe sahip kulüplerin olduğu bir lig kurmak istiyorlar. Artık Avrupa futbolu bu noktaya gidiyor. Önümüzdeki günlerde bu çok hızlı gelişecek. Biz mutlaka Galatasaray için bunun içerisinde yer almamız gerekir. Sosyal medyada çok güçlüyseniz, taraftarınız çok ve potansiyel bir gücü sahipse o ligde mutlaka yer alırsınız. Taraftarınızla hareket etmelisiniz. Ama şu anda yönetim taraftara rağmen hareket ediyor. Şampiyonlar Ligi çatırdıyor. Bu yeni, daha çok getirisi olan büyük Avrupa Devler Ligi'nin içerisinde olmak için acil önlemler alınmalı, altyapı oluşturmalı. Yönetim bu gerekliliklerin hiçbirini yapmıyor" dedi.

GEÇEN YAZ ORTAYA ÇIKAN SENARYOYU YAŞIYORUZ

Ahmet Özdoğan, "Yönetimler için sezon öncesi 3 ay çok önemlidir. Geçen yaz bu dönemi çok kötü geçirdik. Takım ligi 6. bitirdi. Bu yaz da ilk 1 buçuk ayı çok kötü geçirdik. Gidişatı iyi görmüyorum. Futbol aklının çalıştıran bir organizasyon yok şu anda yönetimde. İletişiminizin çok iyi olması gerekir" dedi.

AJANSSPOR - ÖZEL

PORTAL HABERİ

doğru konuşmuş ama yüzeysel kalmış.
bir defa forumda nöbette yazıldıgı ve fm'den transfer edilir gibi pat pat adamlar alınamaz.
çünkü her transfer için
* yerine adam satacaksın
* aldıgın adam sattıgın adamdan pahalı olmayacak

iyi bir forvet ve ön libero pahalıdır sen ise elindeki çöpleri çıkarayım diyorsun çöplere kimse on para vermez. yani satsan bile zarar edeceğin için adam alamazsın .

sneıjder , podolski , bruma gibi adamlar para ediyor bunları satmaya kalksalar savaş çıkar zaten yerlerini aynı kalitede de dolduramazlar. .

şimdi diyeceksiniz serdar aziz'e verilen o paralar neydi ?
* hem telles satıldı
* hem de sağlam komisyon kaldırdılar.

yani derin gs'de işler olması gibi değil binbir fırıldağın cenderesinden geçerek dönüyor.

doğru konuşmuş ama yüzeysel kalmış.
bir defa forumda nöbette yazıldıgı ve fm'den transfer edilir gibi pat pat adamlar alınamaz.
çünkü her transfer için
* yerine adam satacaksın
* aldıgın adam sattıgın adamdan pahalı olmayacak

iyi bir forvet ve ön libero pahalıdır sen ise elindeki çöpleri çıkarayım diyorsun çöplere kimse on para vermez. yani satsan bile zarar edeceğin için adam alamazsın .

sneıjder , podolski , bruma gibi adamlar para ediyor bunları satmaya kalksalar savaş çıkar zaten yerlerini aynı kalitede de dolduramazlar. .

şimdi diyeceksiniz serdar aziz'e verilen o paralar neydi ?
* hem telles satıldı
* hem de sağlam komisyon kaldırdılar.

yani derin gs'de işler olması gibi değil binbir fırıldağın cenderesinden geçerek dönüyor.

çok güzel yazmışsın
:005:

Üst Alt