Prof. Dr. Peyami Battal: "Dövizini bozduranın adı YYÜ'deki amfi tiyatroya verilecek" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Prof. Dr. Peyami Battal: "Dövizini bozduranın adı YYÜ'deki amfi tiyatroya verilecek"

Meclistekilere sesleniyor yav anlamadın mı sen ben nereden buluruz o kadar parayı.
Mesela Almanyanın Başbakanı Merkel ayda 18.000€ mu ne alıyordu. Diyelim bunun yaklaşık 10.000€ sunu kenara (bak daha vergi mergi düşmedim) atsa 4 küsür yıl içinde ancak zarzor 500.000 € yu buluyor.

Ki bu 4 yıl da bir Başbakanlık dönemini kapsıyor zaten. Allah aşkına Türkiye de mecliste olan biri nasıl 500.000€ kenara atabilir ki senin adamların bir de TL üzerinden para kazanıyor.

Dediğini mantıklı bir yanı yok NORMAL bir ülkede.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Mesela Almanyanın Başbakanı Merkel ayda 18.000€ mu ne alıyordu. Diyelim bunun yaklaşık 10.000€ sunu kenara (bak daha vergi mergi düşmedim) atsa 4 küsür yıl içinde ancak zarzor 500.000 € yu buluyor.

Ki bu 4 yıl da bir Başbakanlık dönemini kapsıyor zaten. Allah aşkına Türkiye de mecliste olan biri nasıl 500.000€ kenara atabilir ki senin adamların bir de TL üzerinden para kazanıyor.

Turkiye'de cok kaciriyorlar mesela burada meclisteki kisiler butun bedava giris yapcaklari yerlerinin kartlarini ve bedava park kartlarini hepsini kabul etmiyorlar onlarda normal halk gibi davraninmasini istiyorlar. Adamlarda vicdan var dusunce var. Mantiga sigmiyan seyler tek guzel memleketimde var.

o bölgede ki kan emici kaçakçılardan birinin zulasında bu paranın kat be kat fazlası vardır.

bozdurup getirince makbuzu ne halt yiyeceksiniz

Demin bir tane kuaförün camında "250 dolar bozdurana fön bedava" yazdığını gördüm

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

15317938_1740972502895811_2333466937637143405_n.jpg

Kardeş meclis ülkenin yönetildiği yer bir yasa çıkmadan önce aldırırsın 2 kağıt borsadan bak bakalım kaç para kazanıyorsun çalmayada gerek yok.

Üst Alt