prof. dr. uğur şahin | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Prof. Dr. Uğur Şahin, 19 Eylül 1965 İskenderun doğumlu. 4 yaşında ailesiyle Almanya'ya gitti.

Ailesi Köln'de Ford fabrikasında çalışıyordu. Prof. Şahin, daha genç yaşlarda bilimsel araştırmalara ve deneylere duyduğu ilgiyle dikkati çekti.

BioNTech kurucusu ve CEO'su Uğur Şahin'den koronavirüs aşısıyla ilgili önemli açıklama geldi. Pfizer ile ortak aşı çalışma yürüten BioNTech'in geliştirdiği aşılarda yüzde 90 oranında koruma sağlandığı belirtildi.

almancıdan medet umduk hata ettik

-- spoiler ---
koca, türkiye’nin pfizer-biontech aşısını neden almadığını şöyle anlattı: “iki türk’ün başarısı ile övünüyoruz. ilk günden itibaren irtibattaydık. türkiye’de faz 3 çalışması için izin verdiğimiz kaç aşı var? iki. biri, biontech. o arkadaşlar olmasa biontech’e vermezdik. niye verdik? vatandaştaki etkisini görerek, satın almak için. ama (onlar) ‘1 milyondan fazla veremeyiz’ dedi. 2021 için 25 milyon verebileceklerini söylediler. `benim 2021’in nisanından sonra aşıya ihtiyacım olmayacak. çünkü benim aşım devreye girecek`. nisan dahil, bana

almancıdan medet umduk hata ettik

-- spoiler ---
koca, türkiye’nin pfizer-biontech aşısını neden almadığını şöyle anlattı: “iki türk’ün başarısı ile övünüyoruz. ilk günden itibaren irtibattaydık. türkiye’de faz 3 çalışması için izin verdiğimiz kaç aşı var? iki. biri, biontech. o arkadaşlar olmasa biontech’e vermezdik. niye verdik? vatandaştaki etkisini görerek, satın almak için. ama (onlar) ‘1 milyondan fazla veremeyiz’ dedi. 2021 için 25 milyon verebileceklerini söylediler. `benim 2021’in nisanından sonra aşıya ihtiyacım olmayacak. çünkü benim aşım devreye girecek`. nisan dahil, bana
1607422148101.png

başkan ve hanımıynan mı alakalı yoksa pfizarla mı
koca 2 kere 2 4 dese bu ifadeyi dahi mikroskopa alırım

Resim

abimiz dursun başkana kendisinden çok benziyor.

Ecevit fotoğrafı ilginç.Dedemlerin evinde de vardı bir ara.Demek o dönemi yaşayan insanların için baya önemli bir figur.

Benim rahmetli babaannem de Hatay Kırıkhanlı, onların köydeki evlerinde de vardı. Karaoğlan önce özgürlük diyen son siyasetçilerden olduğu için o dönem ve bu dönem kıymetini bilen Alevi ve Nusayrilerin kendisine haklı bir sempati beslemesi normal.

Üst Alt