PS3'ü PC monitöründe oynamak? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PS3'ü PC monitöründe oynamak?

Cevap: PS3'ü PC monitöründe oynamak?

Hmm normal vga çıkış. Onu HDMI'a dönüştüren aparatı takman lazım ama öyle birşey yok.

Şöyle bir çözüm var; DVI çevirici takacaksın oraya ve şundan alacaksın.

HDMI-Erkek-2-x-DVI-Disi-Pasif-Splitter__37726397_0.jpg

2 dişi dvi çıkış alıp, 1 hdmı çıkışla bağlarsın ama görüntü çok kötü olur ve bu çevirici pahalı.

Ozaman hiç buna kasmıyıp Kansu'nun söylediği şeyi alsam yeterli olmazmı?

DVI kablon yoksa ara için ondan da alman gerekebilir.İmkanın varsa makineni götürüp dene boşu boşuna sıkıntı olmasın.Çünkü kablo boyu böylece baya uzuyor ve görüntü kalitesinin düşmesi sözkonusu

15 pin çıkış için, HDMI bağlantısı yapman oldukça karışık iş. Kansu'nun dediği gibi götürüp almadan dene, masraflı iş çünkü. Ama ne olursa olsun, görüntü kalitesi düşük olacaktır bilgine.

Sırayla yapacak olursak,

HDMI+HDMI to DVI+DVI kablo+DVI to VGA+VGA kablo

Anladım.Ben en iyisi şu tv teknik servisini hızlandırmayı deniyim pc ye bağlamak baya sıkıntılı iş gibi.Yardımlar için çok teşekkürler.

Git bitane ucuza HD destekli monitör al ve rahat et. Hem ileriye dönük daha ucuza mal olur sana. :)

bi tane lcd ekran al ona tak sonra masaüstü pcdeki webcamı lcd ekrana doğru tut zaten direk olarak bilgisayar monitöründe çıkmış olacaktır öyle oynamayı dene.. ben denedim çok zevkli oluyor

bi tane lcd ekran al ona tak sonra masaüstü pcdeki webcamı lcd ekrana doğru tut zaten direk olarak bilgisayar monitöründe çıkmış olacaktır öyle oynamayı dene.. ben denedim çok zevkli oluyor

Sen anlıyon galiba bu işlerden hocam.Ps3'üm yok olsa denerdim çok zevkli bir şeye benziyor:)

Üst Alt