Ps4 mü Pc mi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ps4 mü Pc mi

Şu sisteme yakın sistemler toplanabilir. 1080Ti 2. el piyasası nasıl bilmiyorum ama muhtemelen 5000₺ içine sığdıramayız. Ryzen 3600 üzerine kurulacak bir sistem ile uzun ömürlü bir şey çıkabilir ortaya. Altyapıyı düzgün kurarsak ileride sadece birkaç upgrade ile sistemin ömrü uzatılabilir.

Şu sistem referans olarak durabilir. Bu aralar böyle kişilere yapılan özel hazır sistemler daha uyguna geliyor. Ama parçaları tek tek ayrı ayrı alıp montajlarım derseniz farklı yerlerden parça parça daha uyguna alınabilir. Monitörünüz güzel. Gönül ister ki en az 2060S sığdırabilelim ama 5000₺ ye zor. AMD tarafında 5600XT & 5700XT gibi kartlarıyla başarılı bir iş çıkarttı ancak maalesef yazılımsal olarak hastalıklı doğdular. Siz şu sisteme bakın. Almayı düşünür aklınızda da net bir bütçe oluşursa ortaya bir şeyler çıkartırım. :hat:
5000 serisi gerçekten yazılımsal olarak çok sıkıntılı. Forumları gezdiğinizde bile yüzlerce insan görüyorsunuz kartları düzgün kullanamayan.
Ama bana kalırsa teknoloji biraz da olsa şans işidir. 5700XT kullanıyorum bir kere dahi yazılım hatası almadım. Alanlar çok ancak, riske girmeye değer mi bilmiyorum.
RTX 3000 serisi çıktıktan sonra 2000 serisi 2. el piyasında çok ucuzlayacak, oradan düzgün bir kart bulabilirseniz çok iyi olur.(2. elde riskler de var. Örneğin hala var mı bilmiyorum ama 2 sene önce mining olayları çoktu, piyasa ölü kartlar ile(RX 480 vs.) ile kaynıyordu çok insanı mağdur ettiler.)

Ama ikince ele yanaşmam diyorsanız sıfır sistem de toplanır.

@Yasin Paçavra

Üst Alt