PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi: "Bellingham için Borussia Dortmund'la görüşeceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi: "Bellingham için Borussia Dortmund'la görüşeceğiz"

1670410999820.png

PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi: "Bellingham'ı herkes istiyor, bunu saklayacak değilim. Bir kulübü var ve buna saygı duyuyoruz. Onu kadromuza katmak için öncelikle Borussia Dortmund'la görüşeceğiz."

normalde fiyat artmasnı diye böyle açık yüreklilikle gelsin falan denmez ama adam bizzat seni istiyorum.

ne pahasına olursa olsun alacağım diyor. hem rakiplerine göz dağı veriyor hemde oyuncuya özel hissetiriyor

Aynı haberler yav bu da Manchester United forması giymeli :D
FhCclUHXwAAwoUZ

Newest-transfer-strategy-used-by-Antony-to-compel-an-Erik-ten-Hag-reunion-at-Manchester-United.jpg

Erik Ten Hag hocamızla yeniden yükselişe geçecez :D
3 yil sonra anca.

Bellingham ve diger potansiyelli onu acik olan oyuncular icin bomba gibi tercih olur, suan United'da hic bir genc kendini gosteremiyor kaos yuzunden.

Bellingham Ingiltere'ye gidecekse Liverpool veya City yapmali.

Ama en mantiklisi Real Madrid olur.

3 yil sonra anca.

Bellingham ve diger potansiyelli onu acik olan oyuncular icin bomba gibi tercih olur, suan United'da hic bir genc kendini gosteremiyor kaos yuzunden.

Bellingham Ingiltere'ye gidecekse Liverpool veya City yapmali.

Ama en mantiklisi Real Madrid olur.
Real Madrid'in de önceliği değil bu transfer bence Alper abi.Ben Manchester Unitedlı olduğumdan dolayı gelmesini istiyorum.Hem Casemiro ile iyi 1 2li okulurlar ve futbol severlere güzel göze hoş gelen 1 futbol sergilerler..

Real Madrid'in de önceliği değil bu transfer bence Alper abi.Ben Manchester Unitedlı olduğumdan dolayı gelmesini istiyorum.Hem Casemiro ile iyi 1 2li okulurlar ve futbol severlere güzel göze hoş gelen 1 futbol sergilerler..
Senin Unitedli oldugunu biliyorum yav sana kalirsa hepsi oraya gitsin zaten. Bu tarz oyuncular icin akillica bir tercih degil onu demek istiyorum hatta PSG bile daha mantikli olur United'a gitmektense.

United suan 25-26 yas ve ustu hazir oyunculara bakmali. Rustunu ispatlamis oyuncular Casemiro gibi. Kisa vaadede en iyi yol bu olur.

Üst Alt