PSG Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSG Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

En azından Nzonzi ve Lemina oynamamalıydı.

Taylan gibi nispeten genç oyuncuları görmek isterdim. Sonuçta şansımız yüzde bir. Bunun için Lemina’yı sakatlık riskine sokmanın anlamı yok. Ona ligde çok ihtiyacımız var.

Emre Mor için yanlış maç. Geçen maç gibi oynarsa 15-20 top kaybı yapabilir.

Sanırım 4-5-1 oynayacağız. Emre’yi en önde oynatıp kontra atak deneyeceğiz gibi.

anlamayanlar icin kadro ve dizilis:

Muslera
Mariano-Donk-Marcao-Naga
E.Mor-Seri-Zonz-Lemi-Belh-Omer

Falcao, Andone, Babel, Adem sakat

Eski Terim olsa Erencan’i gozu kapali koyardi takima

Tum forvet oynayabileceklerin sakat oldugu boyle bir durumda altyapidan adam koyamayacaksan takima, kapat o altyapiyi zaten bosa para harcama

DescriptiveBlaringCrow-size_restricted.gif

Taylan gibi nispeten genç oyuncuları görmek isterdim. Sonuçta şansımız yüzde bir. Bunun için Lemina’yı sakatlık riskine sokmanın anlamı yok. Ona ligde çok ihtiyacımız var.

Sanırım 4-5-1 oynayacağız. Emre’yi en önde oynatıp kontra atak deneyeceğiz gibi.

As kadro ile 6 yedik ne taylanı kardeş şu maç bi bitsinde hayırlısıyla sonra kim nerede oynuyorsa oynasın.

Taylan CL listesinde yok ki.

sent via GSC

Üst Alt