Tier 2 - PSG‘den Nelsson’a Paket Teklifi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 PSG‘den Nelsson’a Paket Teklifi

Nelson rahat 25 serbest kalma maddesine gider premiere falan
Bu durumda icardi için 20 çok oluyor
Icardi maaşı için kendi sınırlarımızın üstüne çıkacağız zaten, oraya da para ayırmamız lazım, 10 verelim icardi için
Yani nelson+15
Ya da nelson+10+icardi maaşının %70’i

Boyle bir teklif kesin yoktur ama olsaydı ve yetkili yonetici ben olsaydım bu teklifi hemen kabul ederdim. Bence Icardi Nelsson'dan çok daha özel bir oyuncu.

10 milyon+İcardi’nin 1 senelik maasi (kiralik +3 yil bonservis)Nelson cok iyi anlasma

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nelson psg de gayette oynar neden oynamasın. Tek sıkıntı iyi pas yapamiyor. Zaten her iki işi yapan defans oyuncusu çok az dünyada. Ha parise gider zaten ikisini yapar diyceksiniz ama Nelsonun savunma tarafı psg seviyesinde zaten. Pas isini cozerler bence. En azından çok iyi yedek olur pariste. Ama haber bana uydurma geldi o ayrı.

Hangisi daha ozel oyuncu diye karsilastirmak yerine bir ticari operasyon olarak bakarsak, Nellson + 5M olursa kaziklaniriz, net. Biz sampiyon olursak Nellson zaten 20M+ satilir. Icardi 28 yas ustu 1 sene sozlesmesi kalmis, onun bonservisi = son sene maas maliyeti. Varsa boyle bir teklif, PSG cok cakallik yapiyor.

Üst Alt