Puan cezamız kaldırıldı ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Puan cezamız kaldırıldı !

Cevap: Puan cezamız kaldırıldı !

Çok rahat ligde kalırız.Tugay'ın da dediğii gibi Play-Off bile olabilir.Hakkımız olanı aldık.

Artık hedef play-off.

Saçmaydı verilen cezalar zaten.Önce saha kapatma cezası yarıya indi,şimdide eksi puanlar kalktı.Fenerbahçe maçındaki galibiyetimizi geri verseydiler keşke...:p

Hürriyet 'in attığı başlığı Antu atmaz. Komedi diye duyurmuşlar haberi.

Gelde protesto etme işte.Attıkları başlığa bakın, yazık bu kadar açıkça renklerini belli etmemeliler...

Çok rahat ligde kalırız.Tugay'ın da dediğii gibi Play-Off bile olabilir.Hakkımız olanı aldık.

evet ligde rahat kalırız da paly off zor 5 mağlubiyet farkı kapatmak lazım 8. takımla tabi burda önümüğzde çok takım var belki serimizi devam ettirip 10 maçlık bi galibiyet serisi yakalamk lazım zor değil aslında ama inşallah:)

Karar bence çok yanlış.Galatasaray Cafe Crown teknik heyeti evrakta sahtecilik yapmıştı ve büyük bir skandala imza atmıştı.Onun cezası sadece 5 maçı mağlubiyet saymak kadar basit bir ceza olmamalıydı diye düşünüyorum.Galatasaray ligden düşürülmeliydi bana göre.Düşürmek yerine ağır bir ceza vermişlerdi ama şimdi o cezayı da kaldırmışlar.Bu sahtekarlığın cezası bu kadar hafif olmamalıydı.Fenerbahçe ya da Beşiktaş böyle bir şey yapsa ve ceza bu kadar aza indirgense buna bütün Galatasaray taraftarı itiraz ederdi.Doğru tek olduğuna göre Galatasaray'ın cezası kaldırıldı diye olayın doğru olduğunu kabullenmemek gerek ve olaya objektif gözle bakmak gerek.Objektif bakınca da kararın yanlış olduğunu görebiliyorum..

Karar bence çok yanlış.Galatasaray Cafe Crown teknik heyeti evrakta sahtecilik yapmıştı ve büyük bir skandala imza atmıştı.Onun cezası sadece 5 maçı mağlubiyet saymak kadar basit bir ceza olmamalıydı diye düşünüyorum.Galatasaray ligden düşürülmeliydi bana göre.Düşürmek yerine ağır bir ceza vermişlerdi ama şimdi o cezayı da kaldırmışlar.Bu sahtekarlığın cezası bu kadar hafif olmamalıydı.Fenerbahçe ya da Beşiktaş böyle bir şey yapsa ve ceza bu kadar aza indirgense buna bütün Galatasaray taraftarı itiraz ederdi.Doğru tek olduğuna göre Galatasaray'ın cezası kaldırıldı diye olayın doğru olduğunu kabullenmemek gerek ve olaya objektif gözle bakmak gerek.Objektif bakınca da kararın yanlış olduğunu görebiliyorum..

Yapılanları hiçbir Galatasaray taraftarı kabul etmiyordur. Bizim itirazımız 'ya küme düşürün adamakıllı yada öldürmeyelim süründürelim politikasını kaldırın' şeklindeydi. Yoksa küme düşürülseydik kimsenin tek kelime itirazı olmayacaktı. Böyle bir ceza dünyanın hiçbir yerinde yoktur. Bence şimdi gayet adaletli oldu.

Artık hedef play-off.

Saçmaydı verilen cezalar zaten.Önce saha kapatma cezası yarıya indi,şimdide eksi puanlar kalktı.Fenerbahçe maçındaki galibiyetimizi geri verseydiler keşke...:p

Gelde protesto etme işte.Attıkları başlığa bakın, yazık bu kadar açıkça renklerini belli etmemeliler...

Komedi değil mi?

Burada ligden takımı çekmeliyiz diyen sizler neden şimdi bu kararı olması gereken kararmış gibi görütorsunuz.

Skandal olayı skandal kararla akladılar.Sahtekarlığın suçu sadece oyunculara çıktı.Helal olsun...

Kaan Kural'da ağlıyordu NTV'de nasıl cezayı indirirler diye gerçi bir bakıma haklı,yaptığımız olay rezillik ötesi birşey ama ya en baştan küme düşüreceklerdi ki eminim hiçbir Galatasaray'lının sesi çıkmazdı ya da düşürmüyorlarsa daha kabul edilebilir bir ceza vereceklerdi neticesinde 14 puanımızı sildiler az değil.

Yapılanları hiçbir Galatasaray taraftarı kabul etmiyordur. Bizim itirazımız 'ya küme düşürün adamakıllı yada öldürmeyelim süründürelim politikasını kaldırın' şeklindeydi. Yoksa küme düşürülseydik kimsenin tek kelime itirazı olmayacaktı. Böyle bir ceza dünyanın hiçbir yerinde yoktur. Bence şimdi gayet adaletli oldu.

Ceza güzel bir cezaydı.Galatasaray'a sen büyük bir suç işledin ama azmedip,çok çalışıp başarılı olabilirsen bu ligde kalabilirsin demekti.Galatasaray da bu cezaya rağmen pes etmemiş ve oynadığı maçların tamamına yakınını kazanarak ligde kalmak konusunda gayet kararlı bir duruş sergilemişti.Eğer ceza kaldırılmasa bile bu onur savaşıyla Galatasaray ligde kalacak ve aptalca hata yaparak Galatasaray ismine leke sürenlerin lekesini temizleyecekti.Kendi gücüyle,kendi kararlılığıyla bu işten başı dik ayrılacak ve herkes tarafından saygı görecekti.Düşse bile en azından elinden geleni yapmasına rağmen düşmüş olacaktı.Oysaki şimdi ligde kaldığında bile saygı görmeyecek bir pozisyona düştü.Bu ülkede sahtekarlık yapanın yanına kar kaldığı gerçeği ortaya çıktı..

Emrah sahtekar dedigin camia Galatasaray terbiyeli olursan iyi olur birkac kisiyle Galatasarayı bir tutma Polatmı yada tüm camiamı yaptı

Teknik heyet gerekli cezayı aldı zaten.Birkaç kendini bilmezin yaptığı bir olay sonuçta.Saçma bir karar verilmişti ve biraz olsun normale döndü şimdi.Kararın saçmalığınıda tahkim ortaya koydu zaten.'Beş puan silme'' cezasını, yasal dayanağı olmadığı gerekçesiyle kaldırmışlar.Objektif olarak bakınca cezalar iyidir hatta fazladır bile.Çünkü Oyak itiraz edince ortaya çıkması lazımken Fenerbahçe maçından sonra ceza verilmesi olayın ilginç olan tarafı zaten...

Komedi değil mi?

Burada ligden takımı çekmeliyiz diyen sizler neden şimdi bu kararı olması gereken kararmış gibi görütorsunuz.

Skandal olayı skandal kararla akladılar.Sahtekarlığın suçu sadece oyunculara çıktı.Helal olsun...

Sizler dediğin kişiler arasında ben yokum.Okuyabilirsin geçmiş mesajlarımı.Muhattabın ben değilim... :)

Teknik heyet gerekli cezayı aldı zaten.Birkaç kendini bilmezin yaptığı bir olay sonuçta.Saçma bir karar verilmişti ve biraz olsun normale döndü şimdi.Kararın saçmalığınıda tahkim ortaya koydu zaten.'Beş puan silme'' cezasını, yasal dayanağı olmadığı gerekçesiyle kaldırmışlar.Objektif olarak bakınca cezalar iyidir hatta fazladır bile.Çünkü Oyak itiraz edince ortaya çıkması lazımken Fenerbahçe maçından sonra ceza verilmesi olayın ilginç olan tarafı zaten...

Sizler dediğin kişiler arasında ben yokum.Okuyabilirsin geçmiş mesajlarımı.Muhattabın ben değilim... :)

O zaman muhattaplarına soruyorum.Sizede soruyorum sahtekarlığın cezası bu mu veya sahaya girip yumruk atmanın cezası 2 maç mı?

Medyanın olayı iyice şişirmesiyle taraftar da olayın şokuyla aşırı tepki verdi. Herkesin gururuna dokundu doğal olarak. Ama düşününce evet çok büyük bir yanlış ama bir o kadar da aptalca. Yani buna ne şike diyebilirsiniz ne de hile hurda. Amaçsızca yapılmış bir hareket en iyi anlatımıyla. Ayrıca sadece oyunculara çıkmadı ceza kazandığımız maçlar da gitti. Bunlara itiraz eden yok zaten. Sahaya girme olayı da 2-3 kişiyle sınırlı olduğu için makul bir ceza. Fener-Efes maçında hatırlarsınız kaç kişinin girdiğini, fenerin 1 sezon seyircisiz oynaması gerekirdi ona bakarsak. Ki Galatasaray olayında tahrik de önemli bir etken.

Birkaç kendini bilmezi o makama getiren kişiler Galatasaray Spor Kulübü yönetim kuruludur.Yanlışlıkla cezalı bir oyuncuyu oynatmanın cezası HÜKMEN MAĞLUBİYET'tir.Oysaki burada yanlışlıkla yapılmış bir durum söz konusu değil.Bilerek,isteyerek üstelik de farklı forma giydirecek kadar durumdan haberdar olmalarına rağmen yapılmış bir oyuncu tercihiydi Cemal Nalga'nın oynatılması.Üstelik olayın sorumluları suçu kabullendiler.Yani apaçık bir sahtekarlıktı yapılan.Apaçık yapılmış bir sahtekarlıkla yanlışlıkla yapılmış bir cezalı oyuncu oynatmayı aynı kefeye koydu tahkim kurulu.Eğer ki Cemal Nalga yanlışlıkla o 5 maçta oynatılmış olsa o zaman 5 maç hükmen mağlubiyet verilmeliydi ama işin içine evrakta sahtekarlık olayı girdiğine göre yapılanlar masumca bir hata olmadığına göre verilen ceza da bugün alınan karardan çok daha ağır olmalıydı..

Komedi değil mi?

Yürü git çöplüğünde Öt.

Çıldırın Çıldırın..! :ciftetelli:

Üst Alt