Pulgar: “Şu anda olduğumuz durumdan çıkmamıza yardımcı olacak özelliklerim var” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pulgar: “Şu anda olduğumuz durumdan çıkmamıza yardımcı olacak özelliklerim var”

Erick Pulgar: "Galatasaray'ın Türkiye'de önemli bir takım olduğunu biliyordum, ismini duymuştum tabii ki. Teklif geldiğinde Şili'deydim. Menajerim, 'Böyle bir transferle ilgilenir misin?' diye sordu ben de 'Evet' dedim."

Erick Pulgar: "Güzel tesislerimiz var, antrenmanlarımız da güzel geçiyor. Maçlarla, rakiplerle ilgili bize bilgi veriyorlar. Maçlara kazanmak amacıyla çıktığımızı verilen bilgilerden de anlayabiliyoruz."

Erick Pulgar: “İlk 11 başlamak istiyorum, bu ilk hedefim. Benim belli özelliklerim var. Bu maçlarda özelliklerimi göstererek takımın eksikliklerini kapatabileceğimi, takımı daha iyi yapabileceğimi düşünüyorum. “

Erick Pulgar: “Şu anda olduğumuz durumdan çıkmamıza yardımcı olacak özelliklerim var. Hızlıyım ve pozisyonel oynuyorum. Bu şekilde takıma yardımcı olabilirim.”

Erick Pulgar: "Taraftarlarımızın tepkilerinden dolayı adrenalin hissettim, bana güzel destek oldular. 90 dakika boyunca hiç susmamaları, bana sürekli koşma isteği verdi ve maçı kazanma isteğiyle oynadım."

Erick Pulgar: "Felipe Melo, sahada karakterini gösteren ve saygıdeğer bir oyuncu. Tanıdığım bir oyuncu. Dışarıda sakin gözüküyorum ama sahaya çıktığımda farklı bir insan oluyorum. Böyle bir gerçek var."

Erick Pulgar: "Galatasaray formasını giyiyorum ve sahaya çıkınca taraftarların desteğiyle farklı bir insana dönüşüyorum."

Erick Pulgar: "Isınma anında taraftar çağırınca nasıl selamlanacağını bilmiyordum ama evdeyken taraftarların videolarını izlemiştim. Maçlardan sonraki kutlama videolarına bakmıştım. Isınma sırasında ne yapacağımı bilmeden taraftara gidince çekingen bir şekilde hareketler yaptım."

Erick Pulgar: "Mayıs'ta İtalya'ya dönmem gerekiyor. Burada Galatasaray ile İstanbul'da neler yaptığıma bakıp sezon sonuna doğru karar vermek daha faydalı olur."

GS Tv

Üst Alt