Puma 2024/25 Forma Rengimiz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Puma 2024/25 Forma Rengimiz

GMCf7y_XcAACIqH
Muhtemel demiş. Sanmıyorum FB ile aynı tarz olsun.

Bu garip oval kalıp parçalıyı bok edecek ya. Adidas da benzer saçma bir kalıp yapmış

Sokucam sizin dikişsiz teknolojinize. At iki dikiş daha adam gibi forma yap lan.

Puma zaten normal kalıplarda bile saçmalayan bi firma. Hiç güven vermiyor

Bu garip oval kalıp parçalıyı bok edecek ya. Adidas da benzer saçma bir kalıp yapmış

Sokucam sizin dikişsiz teknolojinize. At iki dikiş daha adam gibi forma yap lan.

Puma zaten normal kalıplarda bile saçmalayan bi firma. Hiç güven vermiyor
futbolcuların ter icinde vucutlarına yapısan formalar ile gormege hazır ol

Bence bunlar olamaz. Kırmızı yok bir kere. Antreman ürünü falandır bence formadan ziyade bu formatlar.. güya A kategorisindeyiz değil mi ? (City'nin olduğu) - bu tasarımı kabul eden kimse kovarım anında.

arkaplanda bir tekstür hareket pumada mutlaka olurda bunlardan olmaz - verdikleri renklerlede tam uyumlu değil zaten.

Güzel forma çıkarmaları lazım çünkü bir çok kişi ilk sene idare edip - 5inci yıldızıda bekleyebilir yeni forma diye açıkçası. iyi forma çıkarırsan ikisinide alır.

EDİT: Kaleci formalarıymış - tiviti açmadığım için bilmeden yaklaştım. Sarı çok iyi - siyah fena değil - Yeşil "Muslera Yeşili" değil ama

Son düzenleme:
Bence bunlar olamaz. Kırmızı yok bir kere. Antreman ürünü falandır bence formadan ziyade bu formatlar.. güya A kategorisindeyiz değil mi ? (City'nin olduğu) - bu tasarımı kabul eden kimse kovarım anında.

arkaplanda bir tekstür hareket pumada mutlaka olurda bunlardan olmaz - verdikleri renklerlede tam uyumlu değil zaten.

Güzel forma çıkarmaları lazım çünkü bir çok kişi ilk sene idare edip - 5inci yıldızıda bekleyebilir yeni forma diye açıkçası. iyi forma çıkarırsan ikisinide alır.
Üstadım bunlar kaleci formaları. Ben yeşilin tonunu beğenmedim yukarıda belirttiğim gibi ancak diğer renkler güzel duruyor.

yani yeşil kaleciye alıştık yalan yok renk olarakta - City'de meela emerson'u izliyorsun - yeşil renk çok cart bana göre. Puma'da o gelenekten kopmak fena olmayabilir. Muslera Yeşili bambaşka iş.
Bu sezon misal çok iyi tam Nando yeşili denilebilecek bir renk ama belli ki Puma ile cırtlak bir yeşil göreceğiz, tabi muhtemel kesinlik yok-belki çok farklı kombinasyon görebiliriz, sanıyorum ancak yazın bunu anlayacağız tanıtımda :unsure::hat:

Üst Alt