Puma 2024/25 Forma Rengimiz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Puma 2024/25 Forma Rengimiz

Bu sezon misal çok iyi tam Nando yeşili denilebilecek bir renk ama belli ki Puma ile cırtlak bir yeşil göreceğiz, tabi muhtemel kesinlik yok-belki çok farklı kombinasyon görebiliriz, sanıyorum ancak yazın bunu anlayacağız tanıtımda :unsure::hat:
kaleci forması üzerinden beklenti yapamam - ultra önemlide değil açıkçası ama forma tasarımı benim için çok öenmli detay. Bekleyip göreceğiz. Harıl harıl çalışılmış olması lazım şu ana kadar - üretim süreci başlamıştır bile belkide.

kaleci forması üzerinden beklenti yapamam - ultra önemlide değil açıkçası ama forma tasarımı benim için çok öenmli detay. Bekleyip göreceğiz. Harıl harıl çalışılmış olması lazım şu ana kadar - üretim süreci başlamıştır bile belkide.
Desenli bir forma ve çift parçalı olacağı sanırım şimdiye kadar ayyuka çıkan bilgiler üstadım, merakla bekliyorum ben de.
Kaleci forması ile ilgili görüşünüze katılıyorum tamamen :hat:

Desenli bir forma ve çift parçalı olacağı sanırım şimdiye kadar ayyuka çıkan bilgiler üstadım, merakla bekliyorum ben de.
Kaleci forması ile ilgili görüşünüze katılıyorum tamamen :hat:
parçalı haricindekileri bekliyorum daha çok - parçalıda Yaka - kolların bitişleri ve renk arkasi tekstür haricinde ciddi detay yok (renk tonları tabi bide ama aşağı yukarı biliyoruz)

ben deplasman ve 3üncü formayı daha öneserim - sezon ortası satış işin daha casual tasarım formalarda ayrı önemlidir bende. mesela bi beyaz formamız vardı istanbul boğazı diye - berbattı ama Sarı-Turuncu siyah geçişliler harikaydı

Üst Alt