Q7 Florya Yolunda! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Q7 Florya Yolunda!

Cevap: Q7 Florya Yolunda!

Quaresma bir nevi piyango bizim için.

Elimizde ki fırsatı kaçırmamak gerek.

Baroş,Ceyhun gibi vasıfsız topçular verilip alınmalıdır.

Yektayı abarttınız,sıradan bir topcu diyenler yektanın serbest vuruşlar harıcınde selcuk inanın ayarında olduğunu biliyorlarmıydı acaba?

Bu yorumu yapanlar canlı mac izlemiyen sadece 2,5 dakika lık mac özetlerine bakan insanlarmı diye merak etmiyorda değilim:)

Yekta'nın aman aman bir oyuncu olmadığını söyleyenler bu sene oynadığı tüm maçlarda Melo'dan da Selçuk'tan da iyi oynadığını göremiyolarmı ? Aslında bu performansıyla net 11 oyuncusu kesinlikle hak ediyo ama rotasyonda kalması bile bizimm için büyük şans ... Fatih Terim'in onu göndermek gibi bir hataya düşeceğini hiç samıyorum umarım böyle bir yanlış yapmazlar ...

Versinler Ceyhun + Hakan + Sercan'ı da kiralık daha ne ...

Baros + Ceyhun + Hakan'ı verin gitsin karşılığında da Q7 imza atsın bir deneyelim , Fatih Hoca adam ederse , tekrardan Avrupa'ya iyi paraya göndeririz.

Edit ; Alper alınsa dahi , Yekta gönderilmemeli asla.

Umarım böyle aptalca bir transfer gerçekleşmez. Yektayı vermek falan zaten başlı başına akıl tutulması. Haber yalandır umarım.

Quaresma baroşla ya da hakan balta ile başa baş takas yapılacaksa gelsin yoksa 6-7 aydır maç oynamamış adamı ne yapalım. Normalde kesinlikle gelmesini istemem,ama kadrodaki çöplerden kurtulmak adına geliyorsa gelsin.

Sol kanat için alınan oyuncular : Riera , Amrabat , olursa Quaresma

3 üne harcanan paraya taş gibi sol kanat alınırdı.bunların içi geçmiş.

Madem Barosu gönderecez bu ülke dışı olmalı. Patlama yapma olasılığı çok yüksek bari bizim canımızı yakmasın. Ki arkasında Oğuzhan ve Fernandes olan Baros çok iyi performans gösterir..

Hocam açıkcası benim bu saatten sonra Baros'tan beklentim 0. Bu adam yürümeyi dahi unuttu yaş olmuş zaten 31 , gider orada Almeida kazmasının arkasında yedek bekler.

Üst Alt