Quaresma Fenerbahçe'de mi ? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma Fenerbahçe'de mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Quaresma Fenerbahçe'de mi ?

Adamlar iyice umitsizlesmisler. Quaresma haberinde Galatasaray'in da adi geciyor. Menejerine hangi takim Gs mi, Fb mi diye sormuslar, adam cevap vermemis. FB'liler Galatasaray'dir diyor. :) Ha Santos'u Quaresma'ya tercih ederim o ayri. Yani Quaresma'dansa Santos'u alalim.

valla benim yorum yapmam onun iyi ya da kötü oyuncu olmasını etkilemez. evet şampiyonuktaki rakibim, analiz yapılabilir. angutlar gibide kıskançlık krizlerine girmem:) onların alacakları her futbolcu için tek düşüncem çokta tın olur:D:D:Dhani okuyan kuş varsa çokta tın tın tın:D:D

vah canım adamlar transferlerimiz karşısında paronayak olmuş hayal kuruyolar :D:D

Daum forvette yabancı varken Türk oynatmaz,öldürsen oynatmaz.

O zaman ahlar vahlar, karalar bağlar, döner dolaşır yine başa sarar. Tıpkı bugün çıkan haber gibi. Önder Turacı affedildi. Senin soruna da çözüm bulunmuş oldu Murat.:)

Not:"öldürsen" yerine daha yaratıcı birşey kullanabileceğini biliyorum.:DNe olduğunu da tahmin et.:)

antu'da hakkında "bu duyum gerçekleşmezse üyeliğimi silin." diyen üyeler var :D :D

Arkadaşlar bu topiği bu kadar tartışmanın anlamı ne anlayamadım.Bırakın kimi alırlarsa alsınlar,biz kendi transferlerimize kendi takımımıza bakalım...Başkalarıyla transfer yarışına girecek değiliz ya...Forever Cimbom:2_thumbs_up_-_anima

Arkadaşlar bu topiği bu kadar tartışmanın anlamı ne anlayamadım.Bırakın kimi alırlarsa alsınlar,biz kendi transferlerimize kendi takımımıza bakalım...Başkalarıyla transfer yarışına girecek değiliz ya...Forever Cimbom:2_thumbs_up_-_anima

Topici baştan sona okursan neyi tartıştığımızı görürsün :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt