Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna"


Cevap: Quaresma : "Formayı vereyim sen oyna"Tsl'nin açık ara en tırt oyuncusu.Takımına bu kadar zarar veren başka oyuncu yok piyasada
 
Cevap: Quaresma : "Formayı vereyim sen oyna"İki taraf da haklı. Taraftar Quaresma'ya resmen tapıyor, sonra "neden oynamıyon" diyor... E adamı o kadar şişirirseniz oynamaz.
 
Cevap: Quaresma : "Formayı vereyim sen oyna"Beşiktaş taraftarı hep aynı. :DÖnce bir ton hava atıp adamı en yükseğe çıkarırlar, sonra da pat diye yere bırakır, yerin dibine sokarlar. :)
 
Cevap: Quaresma : "Formayı vereyim sen oyna"Mario_Facepalm_Ava_mote_by_Artemendo.gif
ne mal bi adam ya
 
Cevap: Quaresma : "Formayı vereyim sen oyna"q7'nin ne sucu var?yanindaki adamlar futbolcu degilse, o ne yapsin?!dogru söylemis :yenieek:
 
Cevap: Quaresma : "Formayı vereyim sen oyna"Ne zannediyo bu Quaresma kendini acaba çok merak ediyorum.Suç onda da değil aslında.Geldiği günden beri taraftarın anlamsızca sevgi gösterilene maruz kaldı adam.Daha önce bizim Lincoln'e yaptığımız gibi.Ve taraftarın tepesine çıkmaya başladı sonunda da.
 
Cevap: Quaresma : "Formayı vereyim sen oyna"Mahallede, gelirken, geçerken devamlı at la bir topu diyip kendinden küçüklere çalım atıp, artistlik yapıp, kaptırınca bir anda sinirlenip giden abiler vardı onlar gibi.

Yavaş yavaş anlıyor taraftar bu adamın ne olduğunu, ayak dışıyla pas atıyormuş, asist yapıyormuş, lan adam gibi yapsa 3 asist 1 gol yapacak belki, ama öyle şekil olmuyor diye yapmıyor salak.
 
Cevap: Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna"keske biz alsak. yardiran bir oyuncumuz olur en azindan. melo ve elmander ile de iyi anlasir. karakter olarak da eboue ve kazim vs. ile süper anlasir...
 
Cevap: Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna"keske biz alsak. yardiran bir oyuncumuz olur en azindan. melo ve elmander ile de iyi anlasir. karakter olarak da eboue ve kazim vs. ile süper anlasir...Allah korusun. Tövbe de :)

141451 tane çalım atıp sonra da şekil bir şut deneyeyim de hava atayım kafasında adam alacak kadar düşmedik.
 
Cevap: Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna"Quaresma floryaya yaklaşmasın bile.Bir oyuncu en fazla bu kadar overrated olabilir
 
Cevap: Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna"Quaresma artistliği bırakıp gol atmayı-attırmayı düşünse ben de gelmesini isterim. Yetenekleri yabana atılacak gibi değil, izlerken de keyif veriyor. Artistliğin onun için futboldan önce geliyor olması Galatasaray forması altında görmek istemememin tek sebebi..
 
Cevap: Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna"defolsun gitsin. Boyle oyuncunun isi yok bu takimda. Burak Kaplan oynasa ondan fazla pozitif etkisi olur takima.
 
Üst Alt