R10 Kampanyası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

R10 Kampanyası!

Cevap: R10 Kampanyası!

R10 Türkiye ligi nin tozunu da atar,avrupanin da.bir cok kisi alacagini düsürse olur diyor.zaten adam alacagini düsürse,avrupadiki takimlar kapar.keske gelse forma satislari inanilmaz satilir.

Cevap: R10 Kampanyası! Yönetimi mail yağmuruna tutalım!

tamam bizce mantıklı olabilir ama takımda bir oyuncu 5.5 milyon alıyor diğer yanda gençlerin 1 milyon euroda ise takım içinde bence bir takım sorunlar oluşabilir bunuda dikkate aldıgını düşünüyorum. dediğim gibi fatih hocayı biraz rahat bırakmalıyız bazı kendini gazeteci sanan galatasaraya iyilik yaptım sanan bir iki kişi yüzünden hocamızı kaybetmemeliyiz. ronininde brezilyada çok profesyonel bir yaşantısı olur alır getirirsin oda yok.

ronaldinho adı ve kalitesi o genç oyunculardan kat be kat üstün

kimse ronaldinho gibi bir dünya efsanesinin maaşını kendi maaşıyla kıyaslamaz

ama rieranın yıllık 3 milyon euro almasını kafaya takarlar mesela

adamın genç oyuncularımızdan bir artısı yok ama onlardan 5-6 kat fazla para alıyo

BEYLER AYAKLANIN! SHAQIRI olMADI, R10'U İSTİYORUZ GS.ORG'A HÜCUM :D

Kulüp Merkezi

Genel Sekreterlik

Selçuk Rıza İren

Telefon : 0 212 305 19 05 / 305 19 01

Faks : 0 212 273 28 59

Sportif AŞ

Telefon : 0 212 305 19 02

Fax : 0 212 305 19 48

Üye Girişi

31 yaşında (4 sene oynar) ve hala döktürüyor. unutmayın ki hagi'de 31 yaşında gelmişti..

Unutmayınki Ronaldinho 2014 wc de oynamak istiyor..bize yatmaya gelmez.

Yaratıcı oyuncu eksiğimiz var ve Ronaldinho'dan bahsediyoruz..ilaç olur.

Keşke bu akşam maçta tribünlerde r10 sesleri yükselse ama malesef pahalı diye istemeyen "bilinçli" taraftarlarımız var :mad:

en azından isteyenler destek olsun :tiphat:

Ulan R10 gelsin cocuk kesmek adam kesmekte neymis... Hollandayi su bastiracagim anasini satim, yarisi sunun altinda kalir... Dijklari delerim anasini satim :) Kusura bakmayin Dijk in Turkcesini bilmiyorum. su denizi tutuyorya Hollanda deniz seviyesinin altinda oldugu icin :-$

Cevap: R10 Kampanyası! Yönetimi mail yağmuruna tutalım!

v
halen kariyeri bitmiş türkiyeye yatmaya gelecek oyuncuların peşindeyiz.isim merakımız yüzünden vizyonumuzu kaybettik 30 yaş olmadımı futbolcu almıyoruz alamıyoruz genç vizyonlu bi shakiri ile ilgilendik oda fos r10 için klübe bir tek mail bile atmam saçma sapan bi konu olmuş

2014 u unutma renktas Brezilyada olmak isteyecektir guven bana ;)

beyler telefon numarası falan vermişsiniz ne yapacaz kulübü arayıp ronaldinho'yu isterük diyecez ve yönetim üstünde baskımı kurmuş olacaz bumudur yani olayımız

Ulan R10 gelsin cocuk kesmek adam kesmekte neymis... Hollandayi su bastiracagim anasini satim, yarisi sunun altinda kalir... Dijklari delerim anasini satim :) Kusura bakmayin Dijk in Turkcesini bilmiyorum. su denizi tutuyorya Hollanda deniz seviyesinin altinda oldugu icin :-$

O da nasıl memleket anasını satym deniz seviyesinin altında ülke mi olur :asd:

Netherlands'da batan kara, batan ülke gibi bir anlama geliyor diye duymuştum, doğru mu ?

O da nasıl memleket anasını satym deniz seviyesinin altında ülke mi olur :asd:

Netherlands'da batan kara, batan ülke gibi bir anlama geliyor diye duymuştum, doğru mu ?

ya bırak deniz seviyesini reis ben seviyom hollandayı haddinden fazla özgürlük var gerçi ben tek amsterdamı gördüm orda yaşayanlar için durum nedir bilmemde 1 gün kaldığım süre zarfında çok beğendim 3-4 kilo vermişimdir o bir günde tavsiye ederim

ya bırak deniz seviyesini reis ben seviyom hollandayı haddinden fazla özgürlük var gerçi ben tek amsterdamı gördüm orda yaşayanlar için durum nedir bilmemde 1 gün kaldığım süre zarfında çok beğendim 3-4 kilo vermişimdir o bir günde tavsiye ederim

Bizde bir ara bir arkadaşla interrail düşünüyoduk, Amsterdam'dan başlayacaktık ama nasip olmadı :)

Hala aklımızda ama parayı denkleştirelim bir interrail yapılır, gerçi daha W&T var, para lazım lan bana :asd:

bu arada arka arkaya yazıyo gibi olmayımda ciddi anlamda taktım bu telefon olayına, yarın arayıp ronaldinho'yu istiyorum diyecem çok merak ettim alacağım cevabı, eğer değecek bi diyalog olursa youtube'a yüklerim

Destekliyorum. Zaten fazlaca kosan bir takima sahibiz. Riera, Aydin ve Kazim oynadiginda 1-2 kisi eksik oynuyoruz. Yigiti'de bunlara ekleyecegiz gibime geliyor. Bunlar yerine Roni kafasina gore takilsa daha makbul. Ki bu adam topu ayagina aldiginda olayi bitirir zaten.

Kaka, Diego ve 10 numara diye gezinen diger cart curtlar bu adamin suan milli takimda yedegi.

gelirse çocuk kesecekmiş... sırtında taşıyacakmış... olacağından değil ama tabirlere bak.. ulan ne rezil insanlar var

Kesinlikle Galatasaray`da en çok görmek istediğim futbolculardan bir tanesidir.

Bir kere futbol zekası var adamda,maçı yönlendirebilir.Şutlarını,frikiklerini,ortalarını bilmeyen yoktur zaten.

Bu oyuncunun kesinlikle bize hiç bir zararı olmaz.Zaten satılan formalar ve arenadan alınan biletlerden büyük gelir elde ederiz.

sadece R10'u izlemek için bile diğer takım taraftarları maçımıza gelir yıllardır gelmesini istiyorum yerim takımdaki dengeleri :D R10 gelsin dertler bitsin

Bonservisiyle ransfer edilsin kardeşim bu kadar net! Zamanında Rivaldo'yu almadılar adam gitti Yunanistan'da kaç sene gayet iyi oynadı. İsmi lazım değil o dönem ki yöneticilerimizden birisine yıllar sonra sordular Rivaldo'yu neden almadınız, alabilirdiniz vs. diye adamın verdiği cevap "Ne bilelim adamın o kadar oynayacağını". Ronaldinho'nun sol tarafına inme inse oynar Türkiye liginde bu kadar basit. Yok yaşlandı, yok kilo aldı diyenler düşünerek yazın, hakkında salladığınız adam gelmiş geçmiş en iyi 10 numaralardan biri.

Üst Alt