Rachid Ghezzal Beşiktaş’ta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rachid Ghezzal Beşiktaş’ta

Kimse kusura bakmasın artık tinercilerden bile calim yiyorsak kapatalım dükkanı Burak bey bu mu hazırlığınız 7-8 ay hazırlık yaptık dediniz 12 tane oyuncuyla anlaştık dediniz nerde bu adamlar…
Seneye yine seçim olur benden demesi…

Ozaman niye görüşüyoruz diyorsun demek ki istiyorsun oyuncuyu
Adam 2 günde yaslanmadı dünde 29 yaşındaydı bugünde 29 yaşında…
O başkanın hatası. Oyle birsey söyledi mi ben duymadım ama sen diyorsan eyvallah. Mantıklı düşünürsek o paralara karşıyım. 4 senede çok bir süre. Adamın topculugu iyi ama hint kumaşı değil sonuçta. Tempo lazım çalımcı lazım bize kanata

Ulan bugün akıyor akıyor.

24 yaşında dinamik orta saha check

20 yaşında bek check

30 yaşında yaşlı ve bitik oyuncu no

Akıyor akıyor mutlu oldum. Allah bozmasın.

Şuna en ufak ihtimal vermiyorum . Arkadaşım bu adam vereceğimiz ücret yaklaşık 1 haftadır belliydi. Bu ücret üzerinden anlaşmıştık. Menejer bugün gelecek ve Beşiktaş teklif yükseltmeyecek dolayısıyla bizimle anlaşacaktı. Bugün mü hocanın aklına geldi ücret ? Bal gibi transfer çalımı yedik. Bal gibi kaptırdık. Ücret filan umrumda değil. Bu adam geçen sezon Beşiktaş'ı neredeyse tek başına şampiyon yaptı .17 asist yaptı. Uzaktan şutlarla goller buldu. Bizim bir çok sorunumuza çözüm olabilecek bir oyuncuydu. Bizim forvetimiz Mohammed'in en etkili yanı kafa vuruşları , biz Mohammed'e orta açmıyoruz , tıkanmış maçlarda ceza sahası dışından şut çekmiyoruz , frikik kullanmayı bırakın korner bile kullanamıyoruz. Bu adam ilaç gibi olacaktı. Hele hele ki gerçekten Gedson'a girerseniz Ghezal'a gireriz diyerek mesaj vermiş olacaktık. Geçmiş olsun . Burak Elmas daha 1. ayında reklam oldu. Gedson transferi de giderse ...

Üst Alt