# Rachid Ghezzal - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Rachid Ghezzal

CrsOYzZWYAAuoq8.jpg

Duran top kullanabilen bir adam geçen sene biz de olsaydı açık ara şampiyonduk. Bu paralar belki etmez ama bu şartlar da çok iyisini de beklememek lazım.

2 sezon max katkı alırız 3.yıl yatışa geçer kısa vadeli sorunlarımızı çözer ama işin başka boyutu uzun zamandır rakibin en iyi topçusunu elinden almıyorduk arada böyle hamleler yapıp rakibin sinirleriyle oynamak da gerekir

Arkadaş ben çözemiyorum bazılarını vallahi
Öve öve bitiremediniz geçen sene adamı
Bir de sözleşme detayları açıklanmadan niye her habere inanıyorsunuz
İşinize gelen haberlere inanıyorsunuz bazen

Şimdiden yazıyorum gelirse bu adama 1 yıl sonra söveceksiniz. Hantal bir oyuncu, şutlarına bakıyorum anca bizim ligde kalecileri avlar. Siz vasata alışmışsınız.

Tutar ya da tutmaz, çok para verilir ya da verilmez, bu ayrı konu.

Tinercilerin g.t içini yakan bir transfer oldu. Burası gerçek işte. Zuhahhahah :dd

Yeteneklerine birşey demem lakin. Arap futbolcuların mentali bizim Türk oyunculardan bile beter. Canı isteyince oynar, işine gelmedimi takımı satar. Bizde bunun daha yeteneklisi feg var ve durum ortada. İnşallah bu takıma bir daha Arap kökenli futbolcu gelmez. Gelirsede iki sene tutup elden çıkarılması gerekir.

Üst Alt