Radamel Falcao mu, Mbwana Samatta mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Radamel Falcao mu, Mbwana Samatta mı?

Radamel Falcao mu, Mbwana Samatta mı?

• Kullanılan toplam oy
    157
Radamel-Falcao-160625-Runs-R-300.jpg

Falcao hem daha iyi golcü hem de iyi bi reklam transferi olur.Bilet forma rekoru kırılabilir.Mitroglou giderse Scout transferi yaparlar..

Samatta son sene çok gol attı ondan önce 10’un üzerinde gol attığı sezon yok 27 yaşında bir futbolcu. Falcao gelmiş geçmiş en iyi 10 golcüden birtanesi belki de.

Bana kalsa ikisi de gelmesin ama seçilecekse Samatta Falcao’nun ayakkabılarını taşır.

Samatta +10 icin buyuk risk kendini o kadar da kanitlamis bir oyuncu degil Besiktas'in icinden gecmis olmasi +10 edeceginin bir kaniti degil .

Falcao ise sponsorlu vs gelecekse harika fakat her sene belirli miktarda maç kaçırıyor. Arkasinda Mitroglou duracaksa ve o oynamadiginda Mitroglou oynayacaksa olmaz ama ayni zamanda Cenk'i de kiralayacaksak Falcao harika bir seçenek olur.

Emre noldu ya alınsın isterim ben kiralik olarak denenebilir bence Adem ve jimmy bin olduğu yerde

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Suan en arzu ettigim oyuncu renktas. Maliyeti, yaşı ve olasi kalitesi sebebiyle; yabanci sinirinin konusuldugu ortamda...

Kumar tutarsa büyük iş olur. Kalitesi itibariyle Feghoulinin gelecek seneden sonra bizle olmayacagini dusunuyorum

Üst Alt