# Radamel Falcao - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlatmak istediğim kılı kılına bir farkla aldık bu seneyi.... Eğer AL de oynasaydık tudorun gittiği zamanlarda kayıplar daha erken başlayabilirdi. Bu erkenlikde fazladan galibiyet yerine bir beraberlik bizi 2. yapıyodu.
O kadar hassastı demek istedim sadece..

Doğru ama bilerek elenmeyi kabul etmem ben yinede bizim işimiz Avrupa lig her zaman araç olmuştur.

Eğer gelirse tarih yazabilir arenada
Geçen sezon çok maçını izledim
Şu an kimi istersin deseler falcao derdim
Liderlik yetenekleri de mükemmel
Adeta bu pastanın çileği olur
Net!
Büyük takımsak eğer bu işlere girebiliyor olmamız lazım
Madiaye ve falcaoyla cl de bir kaç tur gidebiliriz bile

Doğru ama bilerek elenmeyi kabul etmem ben yinede bizim işimiz Avrupa lig her zaman araç olmuştur.
Bilerek elenme değil emmoğlu...
Benzema +falcao + Ben yedder ı alıp sadece bolhandayı yollayınca ffp den sınıfta kalıp avrupadan men yiyecez ya ; 1 senelik avrupa kaybı ordan geliyo işte. heralde sen mevzuya geç katılıp ekşın zamanını kaçırmışsın ..;D

Bilerek elenme değil emmoğlu...
Benzema +falcao + Ben yedder ı alıp sadece bolhandayı yollyınca ffp den sınıfta kalıp avrupadan men yiyecez ya ; 1 senelik avrupa kaybı ordan geliyo işte. heralde sen mevzuya geç katılıp ekşın zamanını kaçırmışsın ..;D

men mi daha kötü yahu bilerek katılmama oluyor bu da :asd:

uefa takım puanı düşüyor dursuna her gün sövüyorum bu yüzden sen bilerek gitmeyek diyorsun ;D

kuşlar anca benimkini alır sen rahat ol

bu sene öyle böyle idare edelim seneye satılmayı bekleyen bir sürü topçu var sıkıntı yaşamayız
febeşler habire kadro yapıyo naapsınlar senin guşunu .. YILDIZ TAKACAKLAR YILDIZ.... ne diyonsen daha...

Ya biz bu işi yapıp 5. yıldıza depar atacaz yada guşlar yıldızlara yürüyecek...

SEN KARAR VER....

febeşler habire kadro yapıyo naapsınlar senin guşunu .. YILDIZ TAKACAKLAR YILDIZ.... ne diyonsen daha...

Ya biz bu işi yapıp 5. yıldıza depar atacaz yada guşlar yıldızlara yürüyecek...

SEN KARAR VER....

Ya aldıkları topçular topçu mu Allahını sevim frey kim , reges kim çer çöp topluyorlar.

Şunlardan biri bize gelse Cengiz'in tüm sülalesini söverdik.

Hala kalecileri yok , sağ ve sol bekleri yok , 6, 8 ve 10 numaraları yok onlara girmiyorum bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt