GSC Scout - # Rafa Silva - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Rafa Silva

Keşke getirebilsek, aklıma yatan oyunculardan biri. Bir diğeri de Gronbaek mesela...

Rafa için erken gibi. Maaşının makul hale gelebilmesi için 1-2 yaş daha alması gerekiyor sanırım (Arabistan' a gitmezse tabii); o zaman da biz tercih eder miyiz bilemiyorum. Zaha gibi kadroda ihtiyaç duyulduğu bile şüpheli bir mevki oyuncusuna verilebilen maaş böyle elzem birine verilip yazın getirilsin isterim imkan varsa...

Gronbaek için de geç kaldık galiba. Böyle adamlar tam patlama yapmamışken alınmalı ki tutmama ihtimalinde zararı minimize edebilesin. Şimdi 10 milyon bonservis ödemek riskli; takımda tutmazsa o paranın dönüşü kolay olmayabilir. Birkaç yaş gençken, birkaç milyona alabilmek de TR de kulüplerin hiçbir zaman sahip olamadığı kurumsal organizasyonlara sahip olmayı gerektiriyor. Bu sözlerim çok konuştuğumuz, sonradan sakatlanan Breivik için de geçerliydi...

Çok istenen Grimaldo gibi imkansız bir transfer olmadığını düşünüyorum.. Uygun şartlar oluşursa gelir tabi kesenin ağzını epey açmak lazım..
Arabistan'a gidecek söylentileri vardı bir ara onlar devreye girerse şansımız kalmaz

Bonuslar haric brut maasi 2.5 milyon euro Benfica'da. Simdi iyi bir sozlesme ister sonucta free agent oluyor. Ben olsam suan 3 yillik kontrat onerip senelik de 2.5-3 milyon euro net maas versek imkansiz olmaz. Tabi bunu soylerken Arabistan'dan astronomik bir teklif almamasi gerek.

Serbest kalacagi icin kesin Italyan kulupleri salca olur.

Bonuslar haric brut maasi 2.5 milyon euro Benfica'da. Simdi iyi bir sozlesme ister sonucta free agent oluyor. Ben olsam suan 3 yillik kontrat onerip senelik de 2.5-3 milyon euro net maas versek imkansiz olmaz. Tabi bunu soylerken Arabistan'dan astronomik bir teklif almamasi gerek.

Serbest kalacagi icin kesin Italyan kulupleri salca olur.
Bence de Inter falan alabilir bilmiyorum tabii ihtiyaçları var mı ?

Tolouse maçı özetini izledim - dikine çok güzel kovalıyor ceza sahasına koşu ile.

genelde nasıl bilmemde 18 M piyasa değerindeki adamı FREE olarak bize düşürmezler gibi.

Ne yönden istikrarsız ? Kerem gibiyse başımız üstüne ..Ciddi istikrar sorunu olan bir adamın senelik ort.25 gol katkısı yapması da ilginç ..
Bir maç iyi, bir maç vasat; ayrıca iyi oynadigi bazı maclarda bile bir devre çok iyi, bir devre vasat. Kerem gibi degil, Rafa kotu oynadigi maclarda hiç koşmuyor ve isteksiz gorunuyor. Portekiz ligi'ndeki istatistiği sizi yanıltmasın, Benfica o ligde cogu maçını tek kale oynuyor zaten.

Zaha, ziyech, dombeleden çıkılması şartıyla. ve mertenste bırakıyorsa eğer istisna 1 yüksek maaş teklif edilebilir.

bunun dışında da yüksek maaşa asla girilmemeli

Galatasaray, Rafa Silva için temaslara başladı.

Sarı kırmızılılar, birçok talibi olan Silva'da kısa sürede mutlu sona ulaşmayı hedefliyor.

Portekizli yıldız, yıllık 4 milyon Euro + imza parası talep etti. Galatasaray bu miktarı düşürmek için görüşmelerini sürdürüyor.

[Sabah]

Üst Alt